BartuS_Official Napisano 17 Kwietnia 2019 Napisano 17 Kwietnia 2019 Data i godzina zdarzenia: 17.04.2019 21:20 około Nick oskarżającego: BartuS_Official Nick oskarżonego: Magda_Gesler Powód napisania skargi: sprzedałem autko za 850$ i nie dostałem gotówki Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://imgur.com/a/AapVbof
miniu Napisano 17 Kwietnia 2019 Napisano 17 Kwietnia 2019 Dałeś mu w ofercie auto i 850$, a nie samo auto.
BartuS_Official Napisano 17 Kwietnia 2019 Autor Napisano 17 Kwietnia 2019 wiesz co nie wiedziałem jak to działa myślałem ze ja musze wystawic oferte graczowi ile chce i chyba on tez wystawił i nikt nie dostał kasy a autko poszło za free
Rekomendowane odpowiedzi