Skocz do zawartości

kukcio ukarany przez Norcio_PL


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: kukcio

Nick osoby nakładającej kare: Norcio

Powód nałożenia kary: Obraza Administracji

Krótki opis sytuacji: Jeździliśmy sobie naprawionym autem i po chwili ktoś zaczął specować mnie lub mojego towarzysza @GRUHA6969PL było to widoczne przez to że na samochodzie zaczęły pojawiać się plamy krwi oraz części samochodu zaczęły znikać, poinformowałem by przestał specować cytuje "przestań specować bo mi kurwa auto rozpierdalasz" i dodałem jeszcze w nowej wiadomości  słowo "jełopie", odłozyłem samochód i poszedłem na z/w, wróciłem to dostałem bana z powodem obrazy administracji

Dowody: Brak

Coś od siebie: Według Ciebie @Norcio_PL słowo jełop jest obraźliwe? Może za niedługo każde negatywne słowo w odniesieniu do Administracji będzie traktowane jako obraza, Bo o administracji nie można powiedzieć żadnego złego słowa
Pozdrawiam

Edytowane przez kukcio
  • Haha 1
  • Sad 1
Napisano (edytowane)

miss

Edytowane przez kukcio
x
Napisano (edytowane)

Oglądaliście Kiepskich? Tam cały czas leciało slowo Jełopie, i to była bardzie śmieszne niż obrażalskie. Dlatego tym bardziej nie mam pojęcia czemu mój członek organizacji otrzymał tak bolesną karę. Norek nie miał tego dnia poczucia humoru czy jak? W org EX na czacie potrafią mocniej pociskac swoich kolegow Suportów i nic za to nie otrzymują. Patrz Osada w stronę Nyko. Proszę o skrócenie kary dla kolegi. 

"Przestańcie mi rodzinę prześladować!"

Edytowane przez machcin1
  • Like 1
  • Jestem za 4
Napisano

Potwierdzam słowa machina ponieważ nie raz widziałem jak na czacie było pisane zacytuję ''Nyko idiota'' coś w tym stylu i nic nie dostała za to osoba a kukcio nawet nie obraził bo jełopie to żadna obraża.

  • Like 3
  • Jestem za 1
Napisano
9 godzin temu, machcin1 napisał:

Oglądaliście Kiepskich? Tam cały czas leciało slowo Jełopie, i to była bardzie śmieszne niż obrażalskie. Dlatego tym bardziej nie mam pojęcia czemu mój członek organizacji otrzymał tak bolesną karę. Norek nie miał tego dnia poczucia humoru czy jak? W org EX na czacie potrafią mocniej pociskac swoich kolegow Suportów i nic za to nie otrzymują. Patrz Osada w stronę Nyko. Proszę o skrócenie kary dla kolegi. 

"Przestańcie mi rodzinę prześladować!"

Nie chce się wtrącać, ale z tego co wiem nie można karać za chat organizacyjny wiec tak przytaczając chat organizacyjny to myślę ze mało wnosi do wypowiedzi a co do przykładu Osady i Nyka każdy moderator chyba reaguje inaczej ale ja tam nie wiem 

 

Ps. To tylko moje zdanie nie bronie nikogo i nie mam zamiaru tez nikogo obrazić swoją wypowiedzią (proszę o niekaranie punktami) ;x

  • Like 1
  • Haha 2
Napisano
W dniu 31.01.2022 o 16:54, Queen napisał:

Nie chce się wtrącać, ale z tego co wiem nie można karać za chat organizacyjny wiec tak przytaczając chat organizacyjny to myślę ze mało wnosi do wypowiedzi a co do przykładu Osady i Nyka każdy moderator chyba reaguje inaczej ale ja tam nie wiem 

 

Ps. To tylko moje zdanie nie bronie nikogo i nie mam zamiaru tez nikogo obrazić swoją wypowiedzią (proszę o niekaranie punktami) ;x

Czyli twoim tokiem rozumowania,  moge te kurwy wyzywac od kurew na gangowym,  ale jak napisze to randomowo na czacie czy to zwykłym czy globalnym to ban, great idea...
 Jeden da 10h kare a drugi 10d bo ma zły dzien ale admin ma zawsze racje, ahhh kochana administracja 5zycia.

A ty @Norcio_PL Jełopie dawaj mu unbana bo sie osmieszasz takimi karami z dupy, jełopie. Buziaki 😘

W dniu 31.01.2022 o 08:12, MisiekMikke napisał:

Potwierdzam słowa machina ponieważ nie raz widziałem jak na czacie było pisane zacytuję ''Nyko idiota'' coś w tym stylu i nic nie dostała za to osoba a kukcio nawet nie obraził bo jełopie to żadna obraża.

Ty lepiej nawet nic nie cytuj, bo przeciez go juz obraziles tym postem, oj oj chyba ban za obraze leci. 

 

W dniu 31.01.2022 o 07:35, machcin1 napisał:

Oglądaliście Kiepskich? Tam cały czas leciało slowo Jełopie, i to była bardzie śmieszne niż obrażalskie. Dlatego tym bardziej nie mam pojęcia czemu mój członek organizacji otrzymał tak bolesną karę. Norek nie miał tego dnia poczucia humoru czy jak? W org EX na czacie potrafią mocniej pociskac swoich kolegow Suportów i nic za to nie otrzymują. Patrz Osada w stronę Nyko. Proszę o skrócenie kary dla kolegi. 

"Przestańcie mi rodzinę prześladować!"

+1 inaczej tego nie idzie opisać, jełop sie poczuł chyba

 

W dniu 30.01.2022 o 20:04, kukcio napisał:

Nick: kukcio

Nick osoby nakładającej kare: Norcio

Powód nałożenia kary: Obraza Administracji

Krótki opis sytuacji: Jeździliśmy sobie naprawionym autem i po chwili ktoś zaczął specować mnie lub mojego towarzysza @GRUHA6969PL było to widoczne przez to że na samochodzie zaczęły pojawiać się plamy krwi oraz części samochodu zaczęły znikać, poinformowałem by przestał specować cytuje "przestań specować bo mi kurwa auto rozpierdalasz" i dodałem jeszcze w nowej wiadomości  słowo "jełopie", odłozyłem samochód i poszedłem na z/w, wróciłem to dostałem bana z powodem obrazy administracji

Dowody: Brak

Coś od siebie: Według Ciebie @Norcio_PL słowo jełop jest obraźliwe? Może za niedługo każde negatywne słowo w odniesieniu do Administracji będzie traktowane jako obraza, Bo o administracji nie można powiedzieć żadnego złego słowa
Pozdrawiam

Wierzę w ciebie, wygrasz tę walkę!

Napisano

Gdyby była to jednorazowa akcja, przymknąłbym oko, niestety niejednokrotnie spotkałem się z takim zachowaniem z Twojej strony.

Apelacje odrzucam.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Jestem przeciw 1
  • Norcio_PL zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...