Mehe Napisano 29 Stycznia 2022 Napisano 29 Stycznia 2022 Nie mogę sie nawet zarejestrować bo kursor ciagle wraca do srodka zmienilem na odczyt bezposredni i to nic nie daje POMOCY PLS
Mehe Napisano 29 Stycznia 2022 Autor Napisano 29 Stycznia 2022 Mój kolega sie nie moze zarejestrowac*
Bartoszz Napisano 29 Stycznia 2022 Napisano 29 Stycznia 2022 Czasami wystarczy użycie skrótu ALT + TAB i ponownie otwarcie gry
guzikuj18 Napisano 10 Czerwca 2022 Napisano 10 Czerwca 2022 mi tez nie działa alt + tab nie działa alt + enter też reset kompa i gry tez nie działa
Rekomendowane odpowiedzi