RaineR Napisano 23 Stycznia 2022 Napisano 23 Stycznia 2022 (edytowane) Nick: RaineR Nick osoby nakładającej kare:WARS Powód nałożenia kary: Cheaty Krótki opis sytuacji: Ogólnie byłem zdołowany i zdenerwowany przez moment bo kupiłem 2 drogie samochody ,których nikt nie chciał kupić i użyłem modu na skakający samochód.Ban na własne życzenie dostałem.(Napisałem do WARS-a aby mnie zbanował i pokazałem jak skacze i tyle)Chciałem odpocząć i teraz jestem gotów wrócić i grać normalnie jak dawniej. Dowody: Brak Coś od siebie: Chciałbym wrócić do gry na serwerze.I nie posiadam już żadnych modów utrudniających/niszczących rozgrywkę. Edytowane 23 Stycznia 2022 przez RaineR Nie skopiowałem całego wzoru. 4
Developer/owner proklin Napisano 1 Marca 2022 Developer/owner Napisano 1 Marca 2022 Nie akceptujemy tutaj żadnych wspomagaczy i nie potrzebujemy oszustów w naszej społeczności. Apelacja odrzucona.
Rekomendowane odpowiedzi