NexoN_01 Napisano 18 Stycznia 2022 Napisano 18 Stycznia 2022 (edytowane) Witam zachęciłem kolegę do pobrania na FiveLife ale niestety gdy próbuje wejść na serwer w momencie włączenia się rockstar social club wszystko (czyli Rage MP, social club, GTA V) mu się wyłącza po ponownych próbach nadal to samo może ktoś pomóc? Reinstall Rage MP nie zadziałał Edytowane 18 Stycznia 2022 przez NexoN_01
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi