Skocz do zawartości

MichalJumper ukarany przez Baldi1331


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Piszę apelację za MichalJumper, z powodu banicji

Nick: MichalJumper

Nick osoby nakładającej kare: Baldi1331

Powód nałożenia kary: cheaty

Krótki opis sytuacji: no to na początku chciałem, żeby ktoś mnie podwiózł i kliknąłem g i wszedłem na miejsce pasażera od strony kierowcy przez bug serwera/gry, a jak centralnie przed banem byłem specowany i zahamowałem gwałtownie to po prostu alt + f4 kliknąłem, tyle mam do powiedzenia cheatów nie mam

Dowody: nie nagrywam całej gry i w ogóle nie mam powtórek włączonych, a i tak by to raczej nic nie dało według mnie

Coś od siebie: no co bana za nic dostałem za najprawdopodobniej bug serwera i teraz jeszcze z rok będę czekał na rozpatrzenie

Edytowane przez Hadasz
  • Haha 1
  • Jestem za 3
  • 1 miesiąc temu...
Napisano

Witam ban na forum mi się już skończył i jak jakiś admin będzie czytał moją apelke to tylko informuję, że bardzo mi smutno bez serwera i za nim tęsknie i bym se chciał pograć bo tak lipa bana na 2 lata przez zwykłego buga synchronizacji serwera
pozdro z fartem smacznej kawusi :)

  • Sad 1
  • Jestem za 2
  • 3 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

Nie akceptujemy tutaj żadnych wspomagaczy i nie potrzebujemy oszustów w naszej społeczności.

Apelacja odrzucona.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...