Danielo3454 Napisano 31 Marca 2019 Napisano 31 Marca 2019 (edytowane) Wlaczam rage mp klikam w serwer fivelife i wlacza mi sie takie okienko z gta i pochwili jest czarne okienko i tylko znaczek socialclub i mi sie niechce wlaczyc serwer pomożecie Edytowane 31 Marca 2019 przez Danielo3454
DragonuS Napisano 1 Lutego 2020 Napisano 1 Lutego 2020 Temat przedawniony brak dalszych odpowiedzi Zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi