Skocz do zawartości

Problem


Danielo3454

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Wlaczam rage mp klikam w serwer fivelife i wlacza mi sie takie okienko z gta i pochwili jest czarne okienko i tylko znaczek socialclub i mi sie niechce wlaczyc serwer pomożecie

20190331_164848.jpg

Edytowane przez Danielo3454
  • 10 miesięcy temu...
Napisano

Temat przedawniony brak dalszych odpowiedzi Zamykam.

  • DragonuS zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...