Jump to content

Wykryto AdBlocka!
Prosimy o dodanie naszej strony do wyjątków Twojego programu blokującego reklamy.

Bannery na stronie nie są inwazyjne, a ich wyświetlanie pomaga nam utrzymać serwery.

Dziękujemy!

Proklin

Nowa rotacja i zmiany w systemie dystrybucji pojazdów

Recommended Posts

rotacja_marzec.png

Witajcie

Z przyjemnością przedstawiamy Wam spis zmian, wprowadzonych na serwerze wraz z dzisiejszą aktualizacją.

Nowa rotacja pojazdów

Dzisiejsza rotacja wprowadza do obiegu 23 zupełnie nowe modele pojazdów i wycofuje 22 auta, dostępne do tej pory w komisach i salonach.

Tym razem nie zdradzimy Wam jakie pojazdy zostały wprowadzone. Zachęcamy jednak do dzielenia się Waszymi odkryciami w komentarzach.

Pojazdy usunięte z obiegu:

• Diletante
  • Tampa
  • Issi2
  • Tempesta
  • Penumbra
  • Flash gt
  • Seven70
  • Bestiagts
  • Stanier
  • Sentinel Classic
  • Michelli
  • Schwartzer
  • Futo
  • Dominator
  • Jester Classic
  • Cognoscenti 55
  • Cognoscenti Cabrio
  • Retro elegy
  • Banshee
  • Faction
  • Serrano
  • Mamba

System dystrybucji pojazdów

Wraz z dzisiejszym update zmianie uległ system wyceniania pojazdów w salonach i komisach. Od teraz pojazdy mogą różnić się ceną w zależności od wersji silnikowej. Przy rzadszych jednostkach różnica w cenie może wynosić nawet 50%, więc warto przed zakupem przeliczyć, czy najmocniejsza wersja silnikowa jest opłacalna.

Rotacja felg w warsztacie tuningowym

Asortyment felg dostępnych u tunera uległ zmianie, a listę dostępnych modeli możecie znaleźć tutaj: https://fivelife.pl/forums/topic/742-spis-dostępnych-felg/

Zmiany w pracach

Zwiększono ilość otrzymywanego doświadczenia postaci w pracach:

• Loty widokowe: z 8pkt za kurs na 12pkt za każdy z punktów
  • Holowniki: z 8pkt do 10pkt

Przebudowano także system naliczania zarobków podczas pracy pilota (loty widokowe) tak, aby wypłaty były bardziej jednolite.

Pozostałe zmiany:

• dodano stacje paliwowe dla samolotów na lotniskach w Sandy Shores i Grapeseed
  • uzupełniono brakujące części tuningowe do pojazdu Prairie
  • w auto imporcie poza pojazdami komisowymi mogą pojawiać się także nowe modele z salonów, a także motocykle
  • naprawiono i usprawniono system połączeń telefonicznych
  • wprowadzono poprawki optymalizacyjne

Co myślicie o dzisiejszych zmianach? Jakie pojazdy z nowej rotacji udało Wam się spotkać na serwerze? Zachęcamy do dzielenia się opiniami w komentarzach :)

• Like 7
  • Thanks 2

Jeszcze nie widziałem całej rotacji, ale z tego co moje oczy już ujrzały jestem w stanie stwierdzić że to najlepsza do tej pory rotacja na serwerze 

To jest to na co czekałem ❤️

*Ilość godzin zwiększa się mój panie*