Qwertex Napisano 28 Grudnia 2021 Napisano 28 Grudnia 2021 (edytowane) nick: Qwertex Nick osoby nakładającej kare: @DragonuS Powód nałożenia kary:Toksyczność Dowody w postaci zapisu w logach Coś od siebie: Siema, a więc sytuacja wyglądała następująco. Droczyłem sie z ziomkiem z org (@Dawidsiak) i po napisaniu ,,Ssij szoko bonsa" dostalem mute na chat tekstowy, nie było to skierowane do jakiegoś nieznajomego gracza, tylko do kumpla z organizacji. Uważam, że mute jest niesłuszny. Smacznej kawusi Edytowane 28 Grudnia 2021 przez Qwertex 1 15
_WirluS_ Napisano 4 Stycznia 2022 Napisano 4 Stycznia 2022 Kara minęła zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi