Kuba666 Napisano 23 Grudnia 2021 Napisano 23 Grudnia 2021 Nick: Kuba666 Nick osoby nakładającej kare: @Herwi Powód nałożenia kary: Oszustwo Krótki opis sytuacji: Nie wpłaciłem całej kwoty za samochód. Dowody: nie ma Coś od siebie: Ponieważ zostały mi 2 miesiące, piszę to 3 i ostatni raz. Proszę o pozytywne rozpatrzenie apelacji. Od razu mówię Opcja dogadania się z osobą której nie zapłaciłem raczej nie wchodzi w grę ponieważ ostatnio była aktywna 2 miesiące temu. Dodam że żałuje decyzji które podjąłem w tamtym momencie.
Kuba666 Napisano 26 Grudnia 2021 Autor Napisano 26 Grudnia 2021 Zdałem sobie sprawę że bez sensu napisałem apelacje skoro zostanie rozpatrzona pewnie po końcu kary.
Rekomendowane odpowiedzi