KARO687 Napisano 19 Grudnia 2021 Napisano 19 Grudnia 2021 Nick:KARO687 Nick osoby nakładającej kare: Kamilosław Powód nałożenia kary: Udostępnianie danych osbowych. (1 kara) Krótki opis sytuacji: To tak jechałem za moim znajomym pisałem mu po nicku to nie reagował napisałem jego nazwisko to wtedy zareagował po chwili napisał na messangerze, żebym nie pisał jego nazwiska bo jego dziewczyna jest zła o to. Zrozumiałem to i nie pisałem więcej po nazwisku. Po 7 dniach czy bądź po iluś dostałem bana na 2 miesiące za napisanie jego nazwiska. Dowody: Coś od siebie: Pomimo z graczem się dogadałem po kilku minutach dostałem bana. Dziękuje i miłego dnia życzę. Chciałbym prosić o unbana bo się dogadaliśmy. Wiem, że dowód jest mało wiarygodny ale wiem, że się jakoś przyjmie. 5
_WirluS_ Napisano 30 Kwietnia 2022 Napisano 30 Kwietnia 2022 Kara minęła zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi