gab123nt Napisano 18 Grudnia 2021 Napisano 18 Grudnia 2021 Nick: gab123nt Nick osoby nakładającej kare:Beezy Powód nałożenia kary: Obraza Adminów Krótki opis sytuacji: tego dnia nie myślałem nad dostaniem bana ale teraz tego żałuję i bym pograł na serwerze. I bardzo żałuję że nie myślałem ze to mogło kogoś urazić. Przepraszam wszystkich administratorów których wtedy uraziłem Dowody: nic Coś od siebie: lubie mechanike samochodową i pszy it 3
gab123nt Napisano 23 Grudnia 2021 Autor Napisano 23 Grudnia 2021 (edytowane) Jusz nie aktualny Edytowane 25 Grudnia 2021 przez gab123nt
_WirluS_ Napisano 4 Stycznia 2022 Napisano 4 Stycznia 2022 Kara minęła zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi