Skocz do zawartości

gab123nt ukarany przez Beezy


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: gab123nt

Nick osoby nakładającej kare:Beezy

Powód nałożenia kary: Obraza Adminów

Krótki opis sytuacji: tego dnia nie myślałem nad dostaniem bana ale teraz tego żałuję i bym pograł na serwerze. I bardzo żałuję że nie myślałem ze to mogło kogoś urazić. Przepraszam wszystkich administratorów których wtedy uraziłem

Dowody: nic

Coś od siebie: lubie mechanike samochodową i pszy it

 

  • Jestem przeciw 3
Napisano (edytowane)

Jusz nie aktualny

 

Edytowane przez gab123nt
  • 2 tygodnie później...
Napisano

Kara minęła zamykam i przenoszę do archiwum.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...