Skocz do zawartości

Skarga na Furky281


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 00:00 13.12.2021

Nick oskarżającego: setikuss9

Nick oskarżonego: Furky281

Powód napisania skargi: uniemożliwianie pracy taran zawsze gdy nie ma administracji

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

20211213000527_1.jpg

20211213000637_1.jpg

20211213000647_1.jpg

20211213000653_1.jpg

Napisano (edytowane)

unknown.png

Przyznaje sie na pierwszym ss zajechałem mu droge. a potem wjeżdżałeś we mnie. A i nie wspomne o wyzywaniu administracji .

Edytowane przez Furky281
Napisano

juz sie pochwaliles? ja jechalem prosto ty zajezdrzales droge cofalem to samo wiec odpusc dzbanie

 

Napisano

masz jedynie ss to żaden dowód jak masz skargi pisać to miej konkret dowody

Napisano

widzę już nie raz cię karali za taran z tego co wyczytałem to ciebie tez taranowali koledzy i na nich pisałeś skargi a teraz wielce koledzy

Napisano

Raz dostałem prawko i odrazu że nie raz ty to se zobacz dobrze a nie

 

Napisano (edytowane)

Nie jestem w stanie stwierdzić kto zaczął konflikt, możliwe, że wszystkie osoby powiązane ze skargą są winni, to nie oznacza, że są bez karni. 

@setikuss9 Zostaniesz ukarany punktami na forum za spam postami, następnym razem wystarczy jedna skarga i tam udostępniać dowody, nie jestem w stanie stwierdzić celowego taranowania z screenshota.

@Furky281 @skubi2005 Zostaną ukarani za toksyczność.

Zamykam i przenoszę do archiwum

Edytowane przez _WirluS_
  • Like 1
  • Jestem przeciw 2
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...