setikuss9 Napisano 12 Grudnia 2021 Napisano 12 Grudnia 2021 Data i godzina zdarzenia: 00:00 13.12.2021 Nick oskarżającego: setikuss9 Nick oskarżonego: Furky281 Powód napisania skargi: uniemożliwianie pracy taran zawsze gdy nie ma administracji Dowody w postaci logów lub screenshotów:
Furky281 Napisano 12 Grudnia 2021 Napisano 12 Grudnia 2021 (edytowane) Przyznaje sie na pierwszym ss zajechałem mu droge. a potem wjeżdżałeś we mnie. A i nie wspomne o wyzywaniu administracji . Edytowane 12 Grudnia 2021 przez Furky281
setikuss9 Napisano 13 Grudnia 2021 Autor Napisano 13 Grudnia 2021 juz sie pochwaliles? ja jechalem prosto ty zajezdrzales droge cofalem to samo wiec odpusc dzbanie
Furky281 Napisano 13 Grudnia 2021 Napisano 13 Grudnia 2021 masz jedynie ss to żaden dowód jak masz skargi pisać to miej konkret dowody
setikuss9 Napisano 13 Grudnia 2021 Autor Napisano 13 Grudnia 2021 widzę już nie raz cię karali za taran z tego co wyczytałem to ciebie tez taranowali koledzy i na nich pisałeś skargi a teraz wielce koledzy
Furky281 Napisano 13 Grudnia 2021 Napisano 13 Grudnia 2021 Raz dostałem prawko i odrazu że nie raz ty to se zobacz dobrze a nie
_WirluS_ Napisano 13 Grudnia 2021 Napisano 13 Grudnia 2021 (edytowane) Nie jestem w stanie stwierdzić kto zaczął konflikt, możliwe, że wszystkie osoby powiązane ze skargą są winni, to nie oznacza, że są bez karni. @setikuss9 Zostaniesz ukarany punktami na forum za spam postami, następnym razem wystarczy jedna skarga i tam udostępniać dowody, nie jestem w stanie stwierdzić celowego taranowania z screenshota. @Furky281 @skubi2005 Zostaną ukarani za toksyczność. Zamykam i przenoszę do archiwum Edytowane 13 Grudnia 2021 przez _WirluS_ 1 2
Rekomendowane odpowiedzi