Masz już konto? Zaloguj się Załóż nowe konto
Five Life Inne Kosz NOWE PRACE
Ankieta: Chcielibyście takie prace
TAK
50.00%
2 50.00%
NIE
50.00%
2 50.00%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

NOWE PRACE
Rozpoczęty przez .BASH.

Oceń ten temat
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

2 postów w tym temacie
.BASH.
Zbanowany

Zbanowany
12 postów 4 tematów Dołączył: Lis 2018

11-11-2018, 14:54 -
serdecznie Chciałbym dodać parę nowych prac na serwer Five Life

pierwszą pracę jaką Chciałbym zobaczyć jest praca listonosza bazująca na skrypcie pizza Boy gdzie na piechotę gracz by podchodził do domów rozstawionych około 100 m od siebie i roznosił pocztę 

następna praca jest to praca truckera gdzie na początku byśmy jeździli vanem dostawczym do piątego poziomu następnie coś na bazie aktualnego kuriera do poziomu dziesiątego następnie ciągnikiem siodłowym powyżej 10 poziomu tutaj można wykorzystać skrypt również pizza Boy lub konwojenta

następną pracą jest praca drogowca gdzie byśmy naprawiali ulice chodniki lub malowali pasy drogowe pojazd można wziąć firmowy z lotniska

dalej jest praca elektryka drogowego gdybyśmy naprawiali lampy latarnie miejskie neony witrynowe czy linie wysokiego napięcia to by się przydał pojazd który by uniósł gracza na pewną wysokość

możemy dodać jeszcze prace jest to praca ogrodnika zarówno Miejskiego jaki prywatnego żebyśmy mogli sadzić trawę lub przesadzać rośliny na terenach zielonych pojazd oczywiście firmowy na bazie jakiegoś pickupa

W GTA 5 jest dużo maszyn rolniczych można zrobić tak iż gracz będzie poruszał się firmowym ciągnikiem będzie mógł zaorać lub zasiać pole ewentualnie wywieźć zboże do silosów lub te zboże sprzedać to można skrajnie zająć się też hodowlą bydła za co dostanie wynagrodzenie oraz punkty reputacji

Może być również praca elektryka (monter kablówki lub Internetu) pojazdem firmowym będziemy podjeżdżać pod dom wchodzić do środka kucać lub stać przy ścianie gdzie to będzie zajmowało około 10 sekund grad dostanie wynagrodzenie oraz punkty reputacji

Następna praca może być pracą maszynisty pociągu gdzie zatrzymywać Się na stacjach i podziwiać widoki Los Santos gdzie Musicie mi przyznać jest na co popatrzeć chciałbym jeszcze zaznaczyć że tą pracę będzie mógł wykonywać jeden gracz w danym czasie nie może być 25 czy 30 graczy na jednym torze bo może dojść do wykolejenia a używać tutaj przezroczysty pociągów mija się z rzeczywistością

GTA5 jest również kilka maszyn ciężkich tak jak buldożer który może służyć do rozwalania różnych budynków lub lub niewielkich budowli tak jak Murów na placu budowy

Możemy dodać również pracę wychodzące poza ląd taką jak łowienie ryb( gdzie wędkę nadawałoby się w sklepie wędkarskim wraz z żyłką oraz przynętą) wedką lub kutrem czy penetracja dna w poszukiwaniu skarbów batyskafem.  zapolować na grubą rybę na prywatnym jachcie to już ekstrema Smile

Jak mamy wodę No to mamy również przestrzeń powietrzna Gdybyśmy mogli z lotniska do lotniska transportować paczki oraz również inne rzeczy niekoniecznie pocztę tutaj możemy wykorzystać dużo pojazdów od helikopterów po samoloty 

co jeszcze bym dodał do serwera oczywiście Przystań gdzie będziemy mogli kupować i przechowywać swoje wodzie Hangar Gdybyśmy mogli kupować oraz przechowywać swoje helikoptery oraz samoloty

Dodałbym również licencje rybacką oraz licencje pilota i na tym serwerze nie chciałbym mieć licencję na broń gdyż każdy wariat może podejść i zabic graczy wtedy rozrywka traci sens roll Play Games 
VeltY.
II Oficer LSPD

Moderator

48
295 postów 20 tematów Dołączył: Cze 2017

11-11-2018, 18:34 -
Zastosuj wzór propozycji

1. Myślę, że praca szybko się znudzi bo jest praktycznie identyczna jak pizzaboy.
2. Taka praca była już w propozycjach
3. Jak to sobie wyobrażasz? Wg. mnie za dużo pisania jak na taką pracę dorywczą.
4.W sumie spoko, ale to samo co wyżej. Dużo pisania dodatkowych skryptów, nie wiem czy się opłaca czasowo robić tak skomplikowane rzeczy do takich prostych prac. Osobiscie wolałbym, żeby ten czas był poświęcony lepsze prace lub inne rzeczy typu frakcje.
5. W sumie jeszcze takiego pomysłu nie slyszałem spoko, tylko czy w grze są modele roślin czy to tylko tekstura? Pozatym gdzie byśmy to przesadzali?
6. Taka praca była na GT:MP i nie specjalnie gracze ją lubili.
7. Hmm w sumie nawet spoko, tylko też nie może być 147423 prac dorywczych a takich z zatrudnieniem 3.
8. Słaby pomysł biorąc pod uwagę to, że w jednym czasie może pracować jedna osoba, a pisanie skryptu zajęłoby trochę czasu, który można spożytkować inaczej.
9. Nie wiem czy do wykonania z tymi murami itd.
10. Łowienie jest juz na serwerze, jednakże nie jest dokończone, bo były ważniejsze rzeczy do zrobienia w tym czasie, pewnie pojawi się Soon
11. Opisywałem bardzo dokładnie prace lotniczą, możesz sprawdzić w propozycjach.
12. To bardzo fajny pomysł. Dałbym publiczną przechowalnie oraz hangar i przystań, port do kupienia na własność, ale to napewno nie w tym etapie gry.
13. Licencji rybackiej nie jestem pewny, co do licencji pilota sprawdz moją propozycję, a się dowiesz. Co do broni na 99,9% jej nie będzie na serwerze.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-11-2018, 18:46 przez VeltY.. Edited 1 time in total.
Herwi
Administrator

Administrator

67
249 postów 33 tematów Dołączył: Lut 2017

20-11-2018, 17:12 -
Z powodu niezastosowania się do wzoru i zasad panujących na forum, temat zostaje przeniesiony do kosza.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Five Life Inne Kosz NOWE PRACE