Jump to content

Wykryto AdBlocka!
Prosimy o dodanie naszej strony do wyjątków Twojego programu blokującego reklamy.

Bannery na stronie nie są inwazyjne, a ich wyświetlanie pomaga nam utrzymać serwery.

Dziękujemy!

Pioterrr

Donator
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

52 Excellent

2 Followers

About Pioterrr

 • Other groups Gracz
  Zweryfikowany
 • Rank
  Kadet
 • Birthday 08/11/2000

Recent Profile Visitors

1204 profile views
 1. Aktualizacja! Na początku chcielibyśmy przeprosić za brak dostępności strony przez ostatnie kilka dni. Było to spowodowane problemami technicznymi. Z tej okazji publikujemy chyba największą do tej pory aktualizacje strony. Największą nowością jest kalkulator cen tuningowych. Stworzyliśmy skrypt, który wylicza ceny wszystkich części tuningu mechanicznego na podstawie jednej części którą jest Zhackowany Limiter. W przyszłości planujemy rozwinąć to o resztę części tuningowych. Na tą chwile jest to osobny moduł, ale po pomyślnych testach zostanie to zaimplementowane do modułu listy pojazdów Dodaliśmy także moduł komentowania danego pojazdu. Każdy może tam wyrazić swoją opinie nt. danego auta. Dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zostało także dodane pole z możliwością opublikowania przez moderatora krótkiego opisu pojazdu. Do tuningu mechanicznego została także dodana nowa część: Przekładnia kierownicza Cały changelog: - Dodano ikony skrzynek z maskami. - Poprawiono widok listy masek. - Dodano wagę skrzynek oraz masek. - Dodano przebieg dla danej ceny w silnikach pojazdów. - Usunięto informacje o SID pojazdu z podglądu. - Dodano informacje o pierwszym ID danego pojazdu w podglądzie. - Dodano krótką recenzje do danego pojazdu. - Dodano możliwość komentowania pojazdów. - Dodano nową część tuningową: Przekładnia kierownicza. - Dodano kalkulator cen tuningu. Mamy nadzieję, że zaprezentowane zmiany przypadną wam do gustu. Zachęcamy również do zostawiania feedback'u w komentarzach lub w prywatnej wiadomości.
 2. Aktualizacja! Ostatnimi czasy była tutaj mała cisza. To nie oznacza, że nie pracujemy. Na bieżąco są uaktualniane dane, które otrzymujemy od użytkowników. Dodaliśmy jednak kilka funkcji, które trzeba tutaj opisać. Pierwszą z nich jest spis masek wraz z fotografiami i podziałem na poszczególne skrzynki. Moduł ten jest cały czas w fazie rozwoju, zbieramy dane odnośnie masek i za niedługo zostanie on zaktualizowany o brakujące informacje. Jedną z ostatnich nowości na serwerze jest wędkarstwo. Postanowiliśmy wyjść na przeciw graczom i utworzyć spis, w którym znajdą się najpotrzebniejsze informacje odnośnie ryb pływających w wodach Los Santos oraz porad dotyczących wędkarstwa. Lista ryb jest podzielona na konkretne łowiska. Za niedługo moduł ten zostanie rozszerzony o porady łowieckie. Mamy nadzieję, że zaprezentowane zmiany przypadną wam do gustu. Zachęcamy również do zostawiania feedback'u w komentarzach lub w prywatnej wiadomości.
 3. Kolejna Aktualizacja! Tym razem wprowadzamy kilka istotnych zmian. Najważniejszą zmianą jest dostępność listy pojazdów bez potrzeby logowania się. Uznaliśmy, że konieczność logowania dla niektórych jest niepraktyczna i niepotrzebnie wydłuża czas uzyskiwania potrzebnych informacji. Dla tych co mają potrzebę usunięcia konta z naszej strony, również dodaliśmy taką możliwość. Wystarczy po zalogowaniu kliknąć w pasku na swój nick, a potem kafelek "Usuń Konto". Następną zmianą jest osobna zakładka z kategoriami pojazdów. Po kliknięciu w zakładkę ukaże nam się spis kategorii. Po wejściu w daną kategorię pojawi się spis wszystkich aut przypisanych do wybranej kategorii. Na prośbę kilku osób dodaliśmy także osobną zakładkę dotyczącą sortowania aut według pojemności bagażników. Po wejściu ukaże się lista aut z wypisanymi informacjami o pojemności bagażników oraz informacji czy auto jest aktualnie w rotacji. Ostatnią funkcją jest możliwość zgłoszenia błędu, propozycji bądź zgłoszenia brakującego pojazdu. Opcja ta jest dostępna jednak tylko po zalogowaniu się. Jeśli chodzi o panel obserwowanych pojazdów, dostępny on jest także tylko dla zalogowanych użytkowników. Pozdrawiam!
 4. Czas na aktualizację! Trochę czasu minęło od ostatniej aktualizacji skryptu. Jednak na koniec roku wprowadzamy kilka zmian dotyczących wyglądu oraz działania. Główną zmianą jest odświeżony wygląd. Uznaliśmy, że poprzedni był trochę ciężki do ogarnięcia, dlatego lekko go przeprojektowaliśmy. Od teraz po zalogowaniu będzie widoczne 5 kafelków, każdy z nich uruchamia inną funkcję. Wprowadziliśmy także możliwość sortowania listy według kategorii. W najbliższym czasie planujemy dodać zakładkę, gdzie będzie można wyświetlić tylko pojazdy z wybranej kategorii. Jedną z nowości jest wprowadzenie zakładki, która pozwoli wyświetlić wszystkie nowe auta, które doszły w nowej rotacji. Ostatnią nowością jest zaktualizowanie podglądu pojazdów o pojemność bagażnika. Poprawiliśmy także algorytm związany z liczeniem vmaxów. Powinien on być teraz bardziej dokładny. Standardowo zapraszam do testowania i zgłaszania błędów oraz swoich propozycji. Pozdrawiam!
 5. Kolejna aktualizacja! Jedną z większych nowości jest możliwość zasugerowania zmian w liście pojazdów. Opcję tą uruchamia się będąc w podglądzie pojazdu, który chcemy edytować. Po wypełnieniu formularza musi on zostać zaakceptowany przez administratora, dopiero wtedy zmiany będą widoczne dla wszystkich. Zostało wprowadzone także kilka pomniejszych pierdół. Mini changelog: - Dodano możliwość przypisania pojazdów do danych kategorii - Dodano informacje o napędzie pojazdu. - Dodano informacje rodzaju silnika (Diesel/Benzyna). - Dodano możliwość zasugerowania zmian w podstawowych informacjach o pojeździe (na tą chwile silniki nie są obsługiwane). Standardowo zapraszam do testowania oraz zgłaszania błędów oraz propozycji. Pozdrawiam!
 6. W temacie dotyczącym stronki z vmaxami i ogólnymi informacjami o pojazdach pojawił się nowy wpis.

 7. Kolejna mała aktualizacja! Dzień Dobry! Nadszedł czas na kolejną mniejszą lub większą aktualizacje (jak kto woli). Jedną z większych zmian jest wydłużona sesja logowania. Od teraz po zalogowaniu się do systemu sesja jest aktywna przez równy tydzień. Po upływie tego czasu trzeba sesję odnowić logując się raz jeszcze. Kolejną zmianą są dodatkowe pola na liście pojazdów. Mianowicie jest to podatek od sprzedaży, o dodanie którego sporo osób pisało. Postanowiliśmy także dodać pole odnośnie poziomu jaki jest potrzebny, aby jeździć danym autem w pracy FLber 2. Z pomniejszych rzeczy został dodany przycisk od chowania paska bocznego oraz został poprawiony błąd związany z modułem obserwowania pojazdów. Standardowo zapraszam do testowania oraz zgłaszania błędów oraz propozycji. Pozdrawiam!
 8. Mamy w planach przedłużenie sesji, że logowanie to będzie tylko formalność raz na kilka dni. Będzie to wprowadzone niedługo.
 9. Kolejna większa nowość! Na prośbę chłopaków z organizacji BS oraz QeD, rozszerzyłem podgląd pojazdu o nowe funkcjonalności. Chodzi tutaj o automatyczne liczenie vmaxu oraz ceny demontażu poszczególnych części. Działa to tak, że do systemu wprowadzony jest vmax auta bez żadnego tuningu. System automatycznie wylicza vmax jaki auto osiąga wraz z założeniem do niego full tune mechanicznego. Liczony jest także vmax wraz z limiterem, który dodaje 3% do vmaxu. Jeśli chodzi o ceny tuningu to tutaj sprawa wygląda podobnie. Z wprowadzonych kwot są automatycznie wyliczane kwoty demontażu. Wszystko jest też sumowane i pełna kwota montażu i demontażu wszystkich części znajduje się na samym dole tabeli. Z mniejszych opcji zostały lekko zmienione kolory strony oraz dodany został tryb nocny, który można uruchomić klikając odpowiedni przycisk w wysuwanym menu. Jeśli ktoś znalazł jakieś błędy to proszę o wiadomość prywatną na forum lub na discordzie. Czekam również na propozycję co można by jeszcze dodać do całego systemu.
 10. Dzięki za wszystkie komentarze Tymczasem mała Aktualizacja Na prośbę kilku osób postanowiłem zrobić nową funkcję jaką jest możliwość dodania auta do listy obserwowanych. Jeśli ktoś często sprawdza ceny lub inne parametry danego auta to teraz nie będzie musiał szukać w głównej liście. Wszystkie obserwowane przez daną osobę pojazdy znajdują się w zakładce Obserwowane Pojazdy Aby dodać pojazd do listy należy wejść w jego podgląd a następnie kliknąć zielony przycisk Dodaj do obserwowanych. Po kliknięciu auto zostanie dodane do listy, a przycisk zmieni kolor na czerwony, będzie nim można usunąć pojazd z listy kiedy przestanie nam być potrzebny. Mam nadzieje, że taka mała funkcjonalność wam się przyda. Jeśli ktoś by miał jakiś pomysł co dodać lub zmienić to zapraszam na priv. Pozdro!
 11. Każdy uważa tak jak chce. Nikomu nie każę z tego korzystać. Dla mnie wersja online jest poręczniejsza, bo nie trzeba szukać po tabelkach tylko wybierasz dany samochód i w jednym miejscu masz wszystkie informacje pokazane w sposób przejrzysty.
 12. Blokada aktualizacji GTA V Za niedługo wychodzi nowa aktualizacja GTA V i nie wszystkim się będzie chciało robić backupy plików. W tym poradniku pokażę wam jak zablokować aktualizację GTA V za pomocą Windows Firewall. 1. Wchodzimy w wyszukiwarkę i uruchamiamy Panel Sterowania. 2. W prawym górnym rogu okna zmieniamy widok na małe ikony 3. Przechodzimy do zakładki Zapora Windows Defender 4. Z menu po lewej stronie przechodzimy do Ustawień Zaawansowanych 5. Uruchomi nam się okno zabezpieczeń zaawansowanych. Z menu po lewej wybieramy zakładkę Reguły Wychodzące 6. Teraz musimy dodać nową regułę. Z menu po prawej wybieramy Nowa Reguła 7. W nowo otwartym oknie wybieramy Program i przechodzimy Dalej 8. W następnym oknie zaznaczamy opcję Ta ścieżka programu i wybieramy plik GTAVLauncher.exe z głównego katalogu gry. 9. W moim przypadku ścieżka wygląda tak. Gdy już wybraliśmy ścieżkę przechodzimy dalej. 10. Kolejnym krokiem jest wybór warunku, w jaki sposób będzie działać nasza nowa reguła. Zaznaczamy opcję Zablokuj połączenie i przechodzimy dalej. 11. Przy zastosowaniu zaznaczamy wszystkie opcje i przechodzimy dalej. 12. Ostatnim krokiem jest nazwanie naszej reguły. Polecam wpisać, np. "Blokada aktualizacji GTA V" 13. Po kliknięciu Zakończ na liście pokaże nam się nasza reguła. Po dodaniu reguły polecam uruchomić ponownie system, aby być pewnym, że nasza dodana reguła będzie działać. Następnie można uruchomić grę i nie zawracać sobie głowy aktualizacjami, które mogą pozbawić nas możliwości gry na RAGE-MP. Mam nadzieje, że ten krótki poradnik się przydał. Pozdro! Poradnik wykonany w 100% przeze mnie (Pioterrr). Zabraniam kopiowania zdjęć oraz opisu w całości bądź w części.
×
×
 • Create New...