Jump to content

Wykryto AdBlocka!
Prosimy o dodanie naszej strony do wyjątków Twojego programu blokującego reklamy.

Bannery na stronie nie są inwazyjne, a ich wyświetlanie pomaga nam utrzymać serwery.

Dziękujemy!

Uwaga! Serwer został przywrócony po ataku hackerów, niestety najnowsza kopia jaką dysponowalismy była z 31.10.2019. Aby jakoś to Wam wynagrodzić do końca roku obowiązują premie 100% na wszystkie prace.

Pioterrr

Donator
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Excellent

1 Follower

About Pioterrr

 • Other groups Gracz
 • Rank
  Kadet
 • Birthday 08/11/2000

Recent Profile Visitors

480 profile views
 1. Kolejna aktualizacja! Jedną z większych nowości jest możliwość zasugerowania zmian w liście pojazdów. Opcję tą uruchamia się będąc w podglądzie pojazdu, który chcemy edytować. Po wypełnieniu formularza musi on zostać zaakceptowany przez administratora, dopiero wtedy zmiany będą widoczne dla wszystkich. Zostało wprowadzone także kilka pomniejszych pierdół. Mini changelog: - Dodano możliwość przypisania pojazdów do danych kategorii - Dodano informacje o napędzie pojazdu. - Dodano informacje rodzaju silnika (Diesel/Benzyna). - Dodano możliwość zasugerowania zmian w podstawowych informacjach o pojeździe (na tą chwile silniki nie są obsługiwane). Standardowo zapraszam do testowania oraz zgłaszania błędów oraz propozycji. Pozdrawiam!
 2. W temacie dotyczącym stronki z vmaxami i ogólnymi informacjami o pojazdach pojawił się nowy wpis.

 3. Kolejna mała aktualizacja! Dzień Dobry! Nadszedł czas na kolejną mniejszą lub większą aktualizacje (jak kto woli). Jedną z większych zmian jest wydłużona sesja logowania. Od teraz po zalogowaniu się do systemu sesja jest aktywna przez równy tydzień. Po upływie tego czasu trzeba sesję odnowić logując się raz jeszcze. Kolejną zmianą są dodatkowe pola na liście pojazdów. Mianowicie jest to podatek od sprzedaży, o dodanie którego sporo osób pisało. Postanowiliśmy także dodać pole odnośnie poziomu jaki jest potrzebny, aby jeździć danym autem w pracy FLber 2. Z pomniejszych rzeczy został dodany przycisk od chowania paska bocznego oraz został poprawiony błąd związany z modułem obserwowania pojazdów. Standardowo zapraszam do testowania oraz zgłaszania błędów oraz propozycji. Pozdrawiam!
 4. Mamy w planach przedłużenie sesji, że logowanie to będzie tylko formalność raz na kilka dni. Będzie to wprowadzone niedługo.
 5. Kolejna większa nowość! Na prośbę chłopaków z organizacji BS oraz QeD, rozszerzyłem podgląd pojazdu o nowe funkcjonalności. Chodzi tutaj o automatyczne liczenie vmaxu oraz ceny demontażu poszczególnych części. Działa to tak, że do systemu wprowadzony jest vmax auta bez żadnego tuningu. System automatycznie wylicza vmax jaki auto osiąga wraz z założeniem do niego full tune mechanicznego. Liczony jest także vmax wraz z limiterem, który dodaje 3% do vmaxu. Jeśli chodzi o ceny tuningu to tutaj sprawa wygląda podobnie. Z wprowadzonych kwot są automatycznie wyliczane kwoty demontażu. Wszystko jest też sumowane i pełna kwota montażu i demontażu wszystkich części znajduje się na samym dole tabeli. Z mniejszych opcji zostały lekko zmienione kolory strony oraz dodany został tryb nocny, który można uruchomić klikając odpowiedni przycisk w wysuwanym menu. Jeśli ktoś znalazł jakieś błędy to proszę o wiadomość prywatną na forum lub na discordzie. Czekam również na propozycję co można by jeszcze dodać do całego systemu.
 6. Dzięki za wszystkie komentarze Tymczasem mała Aktualizacja Na prośbę kilku osób postanowiłem zrobić nową funkcję jaką jest możliwość dodania auta do listy obserwowanych. Jeśli ktoś często sprawdza ceny lub inne parametry danego auta to teraz nie będzie musiał szukać w głównej liście. Wszystkie obserwowane przez daną osobę pojazdy znajdują się w zakładce Obserwowane Pojazdy Aby dodać pojazd do listy należy wejść w jego podgląd a następnie kliknąć zielony przycisk Dodaj do obserwowanych. Po kliknięciu auto zostanie dodane do listy, a przycisk zmieni kolor na czerwony, będzie nim można usunąć pojazd z listy kiedy przestanie nam być potrzebny. Mam nadzieje, że taka mała funkcjonalność wam się przyda. Jeśli ktoś by miał jakiś pomysł co dodać lub zmienić to zapraszam na priv. Pozdro!
 7. Każdy uważa tak jak chce. Nikomu nie każę z tego korzystać. Dla mnie wersja online jest poręczniejsza, bo nie trzeba szukać po tabelkach tylko wybierasz dany samochód i w jednym miejscu masz wszystkie informacje pokazane w sposób przejrzysty.
 8. Blokada aktualizacji GTA V Za niedługo wychodzi nowa aktualizacja GTA V i nie wszystkim się będzie chciało robić backupy plików. W tym poradniku pokażę wam jak zablokować aktualizację GTA V za pomocą Windows Firewall. 1. Wchodzimy w wyszukiwarkę i uruchamiamy Panel Sterowania. 2. W prawym górnym rogu okna zmieniamy widok na małe ikony 3. Przechodzimy do zakładki Zapora Windows Defender 4. Z menu po lewej stronie przechodzimy do Ustawień Zaawansowanych 5. Uruchomi nam się okno zabezpieczeń zaawansowanych. Z menu po lewej wybieramy zakładkę Reguły Wychodzące 6. Teraz musimy dodać nową regułę. Z menu po prawej wybieramy Nowa Reguła 7. W nowo otwartym oknie wybieramy Program i przechodzimy Dalej 8. W następnym oknie zaznaczamy opcję Ta ścieżka programu i wybieramy plik GTAVLauncher.exe z głównego katalogu gry. 9. W moim przypadku ścieżka wygląda tak. Gdy już wybraliśmy ścieżkę przechodzimy dalej. 10. Kolejnym krokiem jest wybór warunku, w jaki sposób będzie działać nasza nowa reguła. Zaznaczamy opcję Zablokuj połączenie i przechodzimy dalej. 11. Przy zastosowaniu zaznaczamy wszystkie opcje i przechodzimy dalej. 12. Ostatnim krokiem jest nazwanie naszej reguły. Polecam wpisać, np. "Blokada aktualizacji GTA V" 13. Po kliknięciu Zakończ na liście pokaże nam się nasza reguła. Po dodaniu reguły polecam uruchomić ponownie system, aby być pewnym, że nasza dodana reguła będzie działać. Następnie można uruchomić grę i nie zawracać sobie głowy aktualizacjami, które mogą pozbawić nas możliwości gry na RAGE-MP. Mam nadzieje, że ten krótki poradnik się przydał. Pozdro! Poradnik wykonany w 100% przeze mnie (Pioterrr). Zabraniam kopiowania zdjęć oraz opisu w całości bądź w części.
×
×
 • Create New...