Skocz do zawartości

Wykryto AdBlocka!
Prosimy o dodanie naszej strony do wyjątków Twojego programu blokującego reklamy.

Bannery na stronie nie są inwazyjne, a ich wyświetlanie pomaga nam utrzymać serwery.

Dziękujemy!

Danboss

LSPD
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Danboss w dniu 21 Luty

Użytkownicy przyznają Danboss punkty reputacji!

Reputacja

15 Good

2 obserwujących

O Danboss

Donator
 • Tytuł
  Kadet
 • Urodziny 25.10.2002

Ostatnie wizyty

224 wyświetleń profilu
 1. @VeRiL Nie znam lepszego sposobu na zdefiniowanie, danego procesu niz przez PID, ale no niestety zmienia on sie przy restarcie programu, wiec łatwiej jest zrobić to ręcznie... W razie czego podsyłam kom
 2. Danboss

  Problem z RAGE

  Zmniejsz ustawienia na najmniejsze.
 3. Jak ominąć błędy podczas pobierania Grand Theft Auto V (Social Club) 1. Naciskamy na klawiaturze kombinacje przycisków Win+R / W wyszukiwarce systemowej wpisujemy uruchom2. Wpisujemy frazę CMD 2.1 Jeżeli posiadasz Grand Theft Auto V na innej partycji niż systemowa, musimy napisać taką komendę "X:" (X=Litera partycji z zainstalowaną grą) 3. Teraz musimy przejść do naszego folderu GTA przez komendę "cd (lokalizacja)" , w moim przypadku jest to taka lokalizacja D:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V, czyli w moim przypadku jest to "cd D:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V", po wpisaniu komendy naciskamy enter 4. Teraz wpisujemy komendę "PlayGTAV.exe -verify -noChunkedDownload",następnie naciskamy enter. Wytłumaczenie komend ps. Chodzą plotki, że ta komenda przyspiesza pobieranie Spodobało się? Daj o sobie znać!
 4. Weryfikacja plików lokalnych Grand Theft Auto V Posiadasz problem z teksturami? Crashuje cie? Posiadasz jakiś problem z funkcjonalnością GTA V? Steam Social Club Spodobało się? Daj po sobie znać!
 5. 21,33 ZŁ przelane
×