Jump to content

Wykryto AdBlocka!
Prosimy o dodanie naszej strony do wyjątków Twojego programu blokującego reklamy.

Bannery na stronie nie są inwazyjne, a ich wyświetlanie pomaga nam utrzymać serwery.

Dziękujemy!

Bombelos

Gracz
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Bombelos last won the day on November 15

Bombelos had the most liked content!

Community Reputation

56 Excellent

3 Followers

About Bombelos

 • Rank
  Lamar Davis

Recent Profile Visitors

464 profile views
 1. Parafrazując klasyka: Grunt Ci się pod nogami sypnął i żeby zachować konto robisz jakieś śmieszne apelacje. Człowieku, miej honor i daj sobie już spokój z tym serwerem. Po co w takim razie było to Twoje wielkie pożegnanie i ckliwa gadka o zakończeniu pewnego etapu w życiu? Czas pokazał jakim jesteś graczem i człowiekiem. Od początku mojej obecności na serwerze gołym okiem było widać, że nie zasługujesz na jakąkolwiek rangę, jesteś człowiekiem, w rękach którego władza jest wyjątkowo zabójczym narzędziem, którym to przez ten czas skrzywdziłeś wiele niewinnych osób. Spójrz prawdzie w oczy, a prawda jest taka, że ogromna część graczy oddałaby wiele, żeby Cię już tu nigdy nie spotkać.

  1. Show previous comments  7 more
  2. VeRiL

   VeRiL

   Nie chodziło mi o to ze pomagałem z łaską, tylko nieprzyjemnie się czyta wypociny ludzi którym pomagałem

  3. Znajomy

   Znajomy

   Masz to na co sobie zapracowałeś 

  4. Znajomy

   Znajomy

   Piękne tło sobie zrobiłem na profilu zzziomeczku

 2. odkopuję Enus Stafford - Rolls-Royce Phantom z lat 60' ekskluzywna limuzyna, tylko na dokach za 800k$, perełka w palecie aut, najrzadszy samochód na serwerze, mógłby się respić z jakąś specjalną rejestracją Weeny Dynasty - Induska taksówka, śmieszna zabawka, cenna zdobycz dla łowców z taniego komisu, cenę ustalmy na 20k$ Bravado Youga Classic - najciekawsza propozycja z nowego komisu samochodów dostawczych, które możemy wykorzystać w pracy sadownika lvl 2 lub do transportu nielenielegalnych towarów w ramach pracy na rzecz organizacji. 70-90k$ Vapid Retinue - kolejna rzadkość dostępna na tanim komisie. Alternatywa dla fanów Michelli 35k$ Jak widać bardziej zależy mi na jakichś ciekawych klasykach, niż coraz to dziwniejszych hypercarach za 1mln$ i ponad.
 3. Szanuję za inicjatywę, ładny plakat.
 4. Mandaty za złe parkowanie, nowy system ubrań, perm dla Sad.'a - której z tych rzeczy jesteśmy najbliżej?

  1. RojeK

   RojeK

   Ewidentnie Sad. 😂

  2. Sad.
  3. Znajomy

   Znajomy

   Myślę, że biznesy to poprawna odpowiedź

 5. Nie mam screenów, bo jestem staroświecki i wszystko zapisuję na kartce, ale podzielę się z Wami wynikami mojego małego eksperymentu dotyczącego zadań dziennych: Pizzaboy1: 22 minuty | 260$ Pizzaboy2: 24 minuty | 556$ Magazynier: 13,5 minuty | 261$ Kowbojent: 24 minuty | 725$ FLber2: 41 minut | 1499$ Dodam, że to ostatnie zadanie było robione w iście laboratoryjnych warunkach tuningowanym Sultanem w środku nocy na pustym serwerze przy dość zachowawczej jeździe nie rozbijając auta. Jak znajdę czas, cierpliwość i stabilność połączenia z serwerem pozwoli to zrobię zadanie dzienne żółtą mordą taksówką w celu porównania efektywności obu metod.
×
×
 • Create New...