Jump to content

Wykryto AdBlocka!
Prosimy o dodanie naszej strony do wyjątków Twojego programu blokującego reklamy.

Bannery na stronie nie są inwazyjne, a ich wyświetlanie pomaga nam utrzymać serwery.

Dziękujemy!

Mikel

Donator
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About Mikel

 • Other groups Gracz
  Zweryfikowany
 • Rank
  Lamar Davis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jest ustalony jakiś czas po którym punkty karne są niwelowane czy dopiero po zabraniu prawa jazdy przez policję są czyszczone?
 2. to aż dziwi mnie że nie ma fotoradaru przy rozpoczynaniu "sprowadzania" bo tam sporo osób robi sobie przelotówkę z/od przechowalni i tunera i lecą po 200km/h, więc wyjazd lub wyjście za bramę kończy się potężnymi dzwonami i śmiertelnymi potrąceniami
 3. nie wiem co zrobić aby mieć info obok mini mapy na dole. Widzę na screenach na forum że inni gracze mają krótkie info - aktualna dzielnica, voice czat właczony czy model auta. U mnie tego nie ma. To się jakoś włącza?
 4. wbić można, ale wszystko sie zatrzymuje po spawnie, nowa aktualizacja znowu namieszała. Zresztą zatrzymanie aktualizacji blokuje również odpalanie RAGE'a więc wszystko na nic
 5. trochę wsparłem, wytrwałości w utrzymaniu serwera
 6. nie wiem gdzie zapytać bo w odpowiednim wątku nikt nie odpisał, a chciałem się dowiedzieć które ulepszenia poprawiają przyspieszenie auta? Wiem że turbo to sprawia i jednocześnie daje wiekszy vmax, a czy jest jeszcze coś co działa w ten sposób?
×
×
 • Create New...