Skocz do zawartości

Wykryto AdBlocka!
Prosimy o dodanie naszej strony do wyjątków Twojego programu blokującego reklamy.

Bannery na stronie nie są inwazyjne, a ich wyświetlanie pomaga nam utrzymać serwery.

Dziękujemy!

Proklin

Administrator
 • Zawartość

  543
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  94

Zawartość dodana przez Proklin

 1. Witajcie! Z okazji pierwszych urodzin serwera*, które obchodzimy 19 stycznia, na cały tydzień (19.01.2019 12:00 - 27.01.2019 23:59) uruchamiamy dla Was całą masę atrakcji i dodatków! Zapraszamy wszystkich do zabawy! *pierwszy start odbył się na platformie GTMP 19.01.2018, a aktualna wersja serwera została uruchomiona po przerwie jako kontynuacja. Na serwerze pojawił się tor do driftu, na którym każdy, zupełnie za darmo, może otrzymać odpowiednio stuningowany pojazd i jeździć po specjalnie przygotowanej trasie. Gracze z największą ilością punktów wygrają 20 000$, 15 000$ i 10 000$! Uwaga! Czas przejazdu nie może być dłuższy niż 4 minuty! Dodatkowo każdy z graczy zdobywa nagrody pieniężne za osiągnięcie trzech progów punktów**: -5 000PKT - 1 000$ -10 000PKT - 3 000$ -15 000PKT - 5 000$ Skrzynki Pracując gracze mają szansę na zdobycie Skrzynek Urodzinowych, znajdziecie w nich unikalne maski niedostępne wcześniej. Lucky Hour Codziennie między godziną 19:30 a 20:30 uruchamia się Happy Hour, jest to 100% premia na wszystkie prace dorywcze a także 2x większa szansa na otrzymanie skrzynek. Premie Od dziś do końca weekendu uruchamiamy urodzinowe premie 100% na wszystkie prace dorywcze! Dodatkowo od poniedziałku do niedzieli każdego dnia jedna z prac dorywczych będzie miała premię przynajmniej 50%. Jak świętować to na całego **Zasady naliczania punktów na torze do driftu: -ilość zdobywanych punktów uzależniona jest od prędkości i kąta ślizgu, dodatkowo wpływ ma aktualnie nabite combo -pasek combo ładuje się tylko podczas driftu w jedną stronę, więc trzeba umiejętnie dobrać trasę poślizgu aby nabić jak największy mnożnik -gdy combo jest gotowe należy zmienić kierunek driftu aby aktywować mnożnik -limit combo to 20 Jak Wam się podoba świętowanie urodzin z FiveLife? Zapraszamy do komentowania.
 2. Proklin

  problem z logowaniem

  To wygląda na jakiś problem rage, skoro na nowo pojawia się animacja panelu logowania to oznacza, że zostałeś na nowo połączony z serwerem. Gdyby to była kwestia np błędnych danych to dostałbyś stosowny komunikat a nic takiego się nie pojawia więc problem leży już na poziomie samej komunikacji z serwerem. Wydaje mi się, że przy próbie wysłania lub odebrania informacji od serwera pojawia się jakiś problem z połączeniem, dlatego łączy się na nowo. Możesz normalnie grać w inne gry sieciowe? Może to kwestia poblokowanych portów?
 3. Proklin

  problem z logowaniem

  Czy przy próbie rejestracji nowego konta (z innym loginem oczywiście) też nie ma żadnego komunikatu? Nie blokuje Ci czegoś antywirus/zapora?
 4. Witajcie! Po kilku miesiącach działania serwera i opłacania go przez ekipę z własnej kieszeni, nadszedł w końcu ten czas, w którym otwieramy dla Was możliwość wsparcia finansowego. Jak pewnie sami widzicie forum aktualnie uruchomione jest na skrypcie MyBB i sprawia wiele problemów, zaczynając od zarządzania uprawnieniami, a kończąc na nie wysyłających się mailach ze zmianą hasła itp. Aby zażegnać te problemy a jednocześnie zrobić coś, co i tak prędzej czy później nas czeka uznaliśmy, że warto już teraz zmienić platformę forum na Invision Community a czas, który byłby poświęcony na naprawienie MyBB przeznaczyć na integrację nowego forum z bazą serwera. Nowe oprogramowanie pozwoli nam na lepszą personalizację forum, zwiększy bezpieczeństwo a przede wszystkim poprawi stabilność naszej strony. Nie jest niestety tak kolorowo i aby tego dokonać musimy wykupić licencję, która kosztuje dokładnie $200 co przy aktualnym kursie dolara daje nam około 760zł. Ponieważ serwer nie generuje zysków (np. dodane niedawno reklamy w listopadzie zarobiły jedynie 59,94 zł, co nie jest nawet połową miesięcznych kosztów) nie jesteśmy w stanie zdobyć dodatkowych funduszy bez nadwyrężania własnych portfeli. Wiemy, że wielu z Was proponowało wprowadzenie na serwerze usług premium, które prawdopodobnie rozwiązałyby ten problem, jednak serwer robimy hobbystycznie i dopóki będziemy w stanie utrzymywać go bez takich dodatków wolimy nie mieszać w to tematu pieniędzy i wierzymy, że to bardziej zaleta niż wada . Jeśli chcecie nas wesprzeć możecie to zrobić za pomocą tego linka: https://www.paypal.me/fivelife a przekazywana kwota jest dowolna. Dodatkowo aby jakoś wyróżnić naszych donatorów, każda osoba, która wpłaci powyżej 20zł i poinformuje o tym fakcie kogoś z administracji w wiadomości prywatnej otrzyma: -złoty nick i rangę Donator na serwerze, forum i discordzie -dostęp do specjalnego kanału na discordzie, w którym będziecie mogli dowiedzieć się wcześniej o wszelkich nowościach, które pojawią się na serwerze a także wziąć udział w testach przed ich wprowadzeniem -10 skrzynek Donatora (za każde pełne 20zł) zawierających różne maski, których nie dało się wcześniej zdobyć. Zapraszamy wszystkich do podzielenia się swoją opinią odnośnie pomysłu na zmianę skryptu forum, a wszystkim donatorom serdecznie dziękujemy!
 5. Proklin

  problem z logowaniem

  A masz wszystkie zalecane przez nas programy stąd?
 6. Witajcie! Od jakiegoś czasu prosiliście o nową rotację pojazdów i nastał czas aby tę prośbę spełnić Wraz z nowymi pojazdami na serwerze pojawiły się także dwa nowe komisy: Komis pojazdów terenowych - jak sama nazwa wskazuje, dedykowany dla pojazdów terenowych Doki - Auto Import - jeden spawn komisu, w którym trafić możemy wszystkie dostępne do tej pory pojazdy, a także unikaty, których nie dało się kupić wcześniej (Turismo Classic i Cheetah Classic). Pojazdy w tym miejscu dostępne są tylko przez określony czas i jeśli nikt ich nie kupi automatycznie znikają. W przeciwieństwie do klasycznych komisów Auto Import nie udostępnia kolejnej oferty zaraz po zakupie, a stanowisko stoi puste przez pewien czas. Dodatkowo z racji na dużą pulę modeli do wylosowania na jednym slocie, trafienie unikatów będzie bardzo trudne co dodatkowo zwiększy ich unikalność! Szczegóły rotacji pojazdów Nowe pojazdy w obiegu: Asterope Bison RancherXL Rebel Gauntlet SlamVan Cognoscenti 55 Virgo Cognoscenti Cabrio Baller Brioso Schwarzer Zion Tempesta Seven70 Blade Comet Jester Classic Michelli FlashGT Turismo Classic Cheetah Classic Manchez Hakuchou Pojazdy przywrócone z poprzednich rotacji: Bodhi - komis offroad Manana (cabrio i z dachem) Tampa Futo Issi2 Stanier Banshee Cabrio Retro Elegy Pojazdy usunięte z ostatniej rotacji: Asea Panto Buccaner Washington Kuruma Sanchez PCJ 600 Intruder Picador Premier Sentinel XS Revolter Schafter V12 Cheburek Chino Issi Classic Glendale Peyote Exemplar Osiris Sultan Tuning motocykli Od teraz możecie modyfikować także swoje motocykle. W warsztacie tuningowym dla Waszych jednośladów dostępne są te same części mechaniczne co dla aut, a także felgi dedykowane dla motocykli. Części wizualne zostaną dodane wkrótce. Własne rejestracje W urzędzie pojawiło się nowe okienko pozwalające na wykup własnej rejestracji do swojego pojazdu. Zmiana rejestracji kosztuje 5000$ i jest bezterminowa (zostaje nawet po sprzedaży auta!). Tekst na tablicy może zawierać jedynie litery, cyfry i spacje przy czym maksymalna ilość znaków to 8 a minimalna ilość znaków nie licząc spacji to 3. Po zakupie gracz ma 5 minut na dokonanie ewentualnych zmian, więc warto podjechać pod urząd danym autem i sprawdzić czy wprowadzony tekst wygląda tak, jak chcieliśmy. Wraz z tym systemem na serwerze wchodzi podział na typy tablic rejestracyjnych: Tablica standardowa Tablica zmieniona Pozostałe zmiany: poprawiono problem z pozostającymi nad pojazdami ogłoszeniami giełdy naprawiono problem ze zmiennymi wariantami pojazdów Mamba, Stallion i Faction poprawiono problem z brakiem uszkodzeń karoserii w warsztacie mechanika na mapie pojawiło się prawie 150 nowych lokalizacji domów dostępnych jako cele w pracach przytrzymując klawisz M możemy podejrzeć blipy domów w okolicy (kolor ikonki informuje nas o jego stanie) poprawiono problem przy przyjmowaniu zleceń w pracy FLber w określonych lokalizacjach
 7. Proklin

  problem z logowaniem

  Serwer jest otwarty. Zaloguj się używając tych samych danych co na forum, powinno przejść.
 8. Witajcie! W dniu dzisiejszym zostało uruchomione nowe forum zakupione dzięki Waszym dotacjom. Wszystkim bardzo dziękujemy za pomoc i mamy nadzieję, że każdy odczuje pozytywną zmianę Niestety nie udało nam się przenieść wszystkich avatarów i niektórzy z Was będą musieli wgrać je ponownie. Prosimy o zgłaszanie wszystkich zaobserwowanych przez Was problemów aby jak najszybciej doprowadzić nowe forum do stanu docelowego. Zachęcamy do wyrażania swoich opinii na temat nowego skryptu i pozdrawiamy!
 9. Witajcie! Poniżej przedstawiamy zawartość dzisiejszej aktualizacji. Wykup nieruchomości Każdą nieruchomość można od dziś wykupić na własność. Mieszkanie, do którego mamy prawa własności jest dużo tańsze w utrzymaniu ponieważ jego czynsz staje się często kilkukrotnie niższy, a także możemy zacząć na nim zarabiać poprzez uruchomienie wynajmu. Istotnym jest, że gdy chcemy zrezygnować z praw własności do nieruchomości na nasze konto wraca tylko 75% jego wartości! Ta sama sytuacja dotyczy nieruchomości nieopłaconych na czas, jednak w przeciwieństwie do zwykłego wynajmu, właściciel ma 7 dni na spłatę długu i dopiero po upływie tego czasu gracz traci prawa własności do nieruchomości (każda doba po terminie kosztuje dwu krotność czynszu podstawowego!) Wynajem mieszkań prywatnych Właściciel nieruchomości może zdecydować o wynajmie swojego mieszkania innym graczom i to on decyduje ile będzie kosztował czynsz, który musi zapłacić za dobę jego lokator. Kupując mieszkanie w dobrej lokalizacji i udostępniając je do wynajmu można zarabiać bez konieczności pracy. Należy jednak pamiętać, że gdy udostępnimy swoje mieszkanie do wynajmu nie możemy z niego korzystać! Woskowanie pojazdów Na myjni pojawiła się możliwość woskowania swojego pojazdu. Gdy mamy na lakierze wosk możemy być pewni, że nasze auto będzie czyste. W panelu myjni od dziś dostępne są 2 programy woskowania, zapewniające ochronę przez 24 i 72 godziny. Panel myjni otwierany teraz dopiero po potwierdzeniu klawiszem E, tak jak w przypadku np. bankomatów. Kierunkowskazy w pojazdach Na Waszą prośbę w pojazdach można już używać kierunkowskazów, aby je włączyć należy kliknąć klawisz [ lub ], a także = jeśli chcemy uruchomić światła awaryjne. Używanie kierunkowskazów nie jest wymagane i funkcjonuje raczej w formie dodatku, dla zainteresowanych takim urozmaiceniem rozgrywki. Pozostałe zmiany: -poprawiono synchronizację szyb pojazdów -naprawiono problem z porzuconymi pojazdami egzaminów -poprawiono problem z piętrzeniem się pojazdów w przechowalni -poprawiono system usuwania porzuconych pojazdów publicznych -mechanicy-diagności dostają już doświadczenie za wykonywanie przeglądów technicznych -zmieniono system naliczania doświadczenia ogólnego postaci w pracach urzędowych (mechanik i tuner), od teraz im wyższy poziom umiejętności danej pracy, tym więcej punktów doświadczenia ogólnych otrzymujemy -wyłączono ozdoby świąteczne i zimową pogodę -blipy pojazdów na mapie zawierają teraz model i ID pojazdu To tyle w tej aktualizacji, co myślicie o wprowadzonych zmianach? Zachęcamy do dyskusji!
 10. Changelog 14-01-2019 ghost mode na pizzaboyu działa teraz także po zejściu z pojazdu dodano ramkę informacyjną o aktualnie wykonywanej pracy, zawiera ona takie informacje jak czas pracy, obowiązującą premię czy suma zarobionych pieniądzy dodano system zwiększania zarobków wraz ze wzrostem posiadanego przez postać poziomu umiejętności danej pracy. Od teraz za pierwsze 3 poziomy ponad wymagany w pracy otrzymujemy po 3% premii do zarobków dodano bonusową nagrodę za ciągłość wykonywania zadań dziennych, za każdy dzień ciągłości otrzymujemy dodatkowe 50$ przy wypłacie nagrody (limit wynosi 30 dni).
 11. Changelog 12-01-2019 w urzędzie pojawiła się możliwość zmiany tablicy rejestracyjnej pojazdu poprawiono problem z pozostającymi nad pojazdami ogłoszeniami giełdy naprawiono problem ze zmieniającymi się przy spawnie wariantami pojazdów dodano komis pojazdów terenowych dodano Auto Import w dokach dodano 24 nowe pojazdy dostępne w komisach i salonach naprawiono błąd z wysyłaniem ofert do jednego klienta przy różnych usługach warsztatu dodano możliwość tuningu motocykli przytrzymując klawisz M możemy podejrzeć blipy domów w okolicy (kolor ikonki informuje nas o jego dostępności) poprawiono problem przy przyjmowaniu zleceń FLBer'a w określonych lokalizacjach na mapie pojawiło się prawie 150 nowych lokalizacji domów dostępnych jako cele w pracach
 12. Proklin

  Problem z kontem

  Przy rejestracji na forum i na serwerze masz czerwone komunikaty informujące, że tak to działa ;D Nic nie czytacie
 13. Proklin

  Problem z kontem

  Jak stworzysz konto na forum to automatycznie zakłada się też na serwerze. Zaloguj się tymi samymi danymi i gotowe Sam sobie zająłeś nick
 14. Przy takim rozwiązaniu prędzej czy później zwyczajnie zabrakłoby nam wolnych nieruchomości... Weź pod uwagę, że w realnym życiu też nawet jak masz własne mieszkanie/dom to i tak nigdy nie mieszkasz za darmo i utrzymanie dalej kosztuje. Nie bierzesz pod uwagę, że w przypadku tej nieruchomości czynsz za 1 dobę to 260, po wykupie kwota ta spada ponad 4-krotnie. Mieszkasz wtedy zdecydowanie taniej a jak Ci się znudzi możesz te mieszkanie wynajmować np. za taką samą cenę jak wynajmuje je "państwo" i masz 200$ dziennie na czysto. Pomijam już sytuację, w której mieszkanie Ci się nudzi i wynajmujesz je za te 60$ dziennie, myślę że chętnych nie będzie brakowało. Ktoś opłaca Ci Twój lokal a Ty spokojnie czekasz bez żadnego wkładu aż nieruchomość zyska na wartości albo sam uznasz, że chcesz tam wrócić. Wkrótce (jeśli nieruchomości zyskają popularność) pojawi się rynek nieruchomości, wtedy jak ktoś wie co kupuje będzie mógł zarobić i na tym. Nie może być tak, że mechanika, która nie wymaga żadnej ingerencji poza wstępnym zainwestowaniem będzie przynosić duże profity bo z czasem ludzie mieliby olbrzymie majątki nie robiąc nic...
 15. Changelog 06-01-2019 wprowadzono system wykupu mieszkań wprowadzono system wynajmu prywatnych mieszkań wprowadzono system woskowania pojazdów wprowadzono system kierunkowskazów poprawiono synchronizację szyb pojazdów naprawiono problem z porzuconymi pojazdami egzaminów poprawiono problem z piętrzeniem się pojazdów w przechowalni poprawiono system usuwania porzuconych pojazdów publicznych mechanicy-diagności dostają już doświadczenie za wykonywanie przeglądów technicznych zmieniono system naliczania doświadczenia ogólnego postaci w pracach urzędowych (mechanik i tuner), od teraz im wyższy poziom umiejętności danej pracy, tym więcej punktów doświadczenia ogólnych otrzymujemy wyłączono ozdoby świąteczne i zimową pogodę blipy pojazdów na mapie zawierają teraz model i ID pojazdu
 16. Changelog 10-12-2018 rozpoczęto drugi tydzień testów voice chatu - aktualnie jest dostępny wszędzie, niezależnie od lokalizacji poprawiono lokalizację niektórych z ozdób świątecznych zmodyfikowano wyświetlanie niektórych informacji przy mini mapie event mikołajkowy został zakończony Changelog 02-01-2019 wprowadzono system przeglądów technicznych pojazdów wprowadzono nową pracę: FLber - poziom 2 usprawniono system wsiadania do pojazdów usprawniono system pobierania avatarów graczy
 17. Witajcie! Na sam początek chcieliśmy wszystkim życzyć Szczęśliwego Nowego Roku, a także aby spełniły się wszystkie Wasze postanowienia noworoczne . Kiedy mamy za sobą życzenia możemy przejść do spraw serwerowych i z przyjemnością przedstawiamy Wam: Przeglądy techniczne pojazdów W warsztacie pojawiła się nowa opcja, pozwalająca na wykonanie przeglądów technicznych pojazdów. Sprawdzany pojazd musi przejść szereg testów, od poprawności działania świateł, po wycieki oleju czy weryfikację emisji spalin. Wykonanie testów wymaga interakcji między diagnostą a klientem, a badany pojazd musi być w pełni sprawny. Diagnostą może zostać każdy mechanik, który ma minimum 2 poziom umiejętności mechanika i posiada wykupioną licencję diagnosty. Zarówno wykonany przegląd jak i wykupiona licencja są ważne przez 14 dni. FLber - poziom 2 Chyba każdy gracz dobrze zna pierwszy poziom omawianej pracy, w której wcielamy się w postać taksówkarza. Drugi poziom pozwala nam poczuć się jak kierowca Ubera. Aby rozpocząć pracę musimy mieć nie tylko licencję kierowcy taksówkarza ale także własne auto z aktualnym przeglądem technicznym i aktywną weryfikacją FLber. Dodatkowo by móc korzystać z pojazdów musisz posiadać odpowiedni poziom umiejętności FLber, a jego wysokość zależy od wyjściowej prędkości maksymalnej auta (bez tuningu). Z racji na fakt, że jeździmy pojazdami prywatnymi zarobki są dużo wyższe niż w poziomie pierwszym. Warto też pamiętać, że w przypadku omawianej pracy stan pojazdu ma wpływ na wysokość wypłaty i można stracić aż do 50% wypłaty jeśli jeździmy zniszczonym autem! W telefonie pojawiła się aplikacje FLber, dzięki której możemy rozpocząć pracę i zweryfikować swoje pojazdy. Dodatkowo na wysepce w Mirror Park pojawił się ranking aktualnie trwającego eventu noworocznego, usprawniony został system wsiadania do pojazdów a avatary nowych graczy powinny pobierać się poprawnie. Co myślicie o tej aktualizacji? Jak podoba się Wam nowa praca?
 18. coś fajnego się szykuje :) Ktoś już wie co?

  1. NapalonyZiemniak69

   NapalonyZiemniak69

   ja wiem ale nie powiem 😛

  2. Proklin

   Proklin

   wydało się :D

    

 19. Witajcie! Jak wiecie, aktualnie trwają testy voice chatu na naszym serwerze. Mamy już za sobą testy "stref voice", w których komunikacja głosowa była możliwa tylko w określonych lokalizacjach, a także komunikacji dostępnej wszędzie. Drugi etap testów miał trwać tydzień, jednak przez problemy po aktualizacji GTA postanowiliśmy je przedłużyć, a finalnie zostawić do podjęcia ostatecznej decyzji, aby każdy miał szansę przez przetestować rozwiązanie. W tym temacie chcielibyśmy poznać Waszą opinię o tych dwóch wersjach, a także podjąć decyzję przy jakim trybie zostajemy. W ankiecie możecie oddać swój głos, który będzie miał bezpośredni wpływ na to, jak FiveLife będzie wyglądało w przyszłości. Dla przypomnienia opiszę dokładniej opcje z ankiety: strefy voice - komunikacja głosowa jest dostępna tylko w określonych lokalizacjach, w których spędzamy najwięcej czasu a także takich, gdzie możliwość rozmów głosowych zamiast pisania ułatwi rozgrywkę (spawny, giełdy, obszary mechaników i prac wykonywanych w jednym miejscu) voice chat klasyczny - możliwość komunikacji głosowej dostępna w każdym miejscu, bez podziału na strefy brak voice chatu - zostajemy przy poprzednim rozwiązaniu i jedyną formą komunikacji głosowej pozostają połączenia w telefonie Obie opcje z komunikacją głosową działają na zasadzie zasięgu, w którym słyszymy innych graczy. Czym dalej od Ciebie jest inny gracz tym ciszej będziesz słyszał jego słowa. Dodatkowo system działa w 3D, dzięki czemu wiemy nawet z której strony ktoś do nas mówi. W przypadku decyzji o pozostawieniu voice chatu na stałe dodane zostaną dodatkowe opcje jak np. możliwość ignorowania określonych graczy, zmiany głośności itp. Zachęcamy do oddania głosu i dyskusji w komentarzach, chętnie poznamy Wasze zdanie a także weźmiemy pod uwagę wszelkie propozycje, które pozwolą usprawnić, każdą z opisanych wersji.
 20. coś nadal cisza w tych statusach :P

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. Tomo

   Tomo

   Trzeba jakoś rozkręcić to forum to będą się ludzie udzielać :P

   No ale najpierw Ci ludzie muszą być :D 

  3. H4CK3R

   H4CK3R

   Ludzie są ale zbyt leniwi żeby pisać statusy :D

  4. rycerz3333

   rycerz3333

   albo nie działa wszystkim :D

 21. Proklin

  Co dalej z voice chat-em?

  Aktualnie czym dalej ktoś jest, tym ciszej go słyszysz. Można zastosować jakieś zasady działania, aby np. przyciszało się dopiero gdy ktoś jest dalej niż 10m aby zawsze dobrze słyszeć ludzi przy nas. Można też dać opcję w telefonie chociażby wyłączania tej opcji, wtedy gdy sobie to włączymy słyszymy wszystkich w zasięgu tak samo. Możliwości jest wiele, jeśli zapadnie decyzja, że voice chat zostaje dostosujemy go tak aby służył jak najlepiej
 22. Changelog 06-12-2018 doświadczenie zdobywane w warsztacie zostało podwojone poprawiono błąd przy naprawianiu karoserii w warsztacie poprawiono błąd synchronizacji części na stanowisku tunera
 23. No i mamy nowe forum :) Jak się podoba? :)

 24. Witajcie! Ostatnio na serwerze dużo rzadziej pojawiają się aktualizacje, nie oznacza to jednak, że przez ten czas nic się nie działo. Z przyjemnością przedstawiamy Wam spis zmian, które zostaną wprowadzone 03.12.2018 o godzinie 16:00. Nowa praca - kierowca holownika. Praca polega na transportowaniu pojazdów za pomocą holownika. Po rozpoczęciu pracy dostajemy zlecenie, musimy pojechać po wskazany pojazd i odholować go na parking aut zatrzymanych. Ważne jest aby pojazd był zaparkowany poprawnie, inaczej zlecenie nie zostanie zaliczone. Wypłaty są wyliczane wg. pokonanego dystansu. Aby móc rozpocząć pracę potrzebujesz: 11 poziom postaci prawo jazdy kategorii C [align=center][/align] Voice chat lokalny - tydzień pierwszy testów Tak jak niedawno zapowiadaliśmy, w tym temacie rozpoczynamy testy czatu głosowego. Czat głosowy zgodnie z informacją wyżej, dostępny jest tylko we wskazanych miejscach oraz w wersji “Push-To-Talk”. Aby zacząć korzystać z Voice, wystarczy wejść w ustawienia telefonu i przełączyć suwak odpowiedniej opcji. Dodaliśmy również informację na minimapie o przebywaniu w strefie Voice oraz gdy wciśnięty jest klawisz “Talk”. [align=center][/align] Poza wyżej wymienionymi pozycjami na serwerze: dodano 10 nowych punktów generowania aut do pracy sprowadzania pojazdów dodano kilka nowych aut do pracy sprowadzania pojazdów dodano aplikację "Finanse" w telefonie, w której możemy podejrzeć ostatnie 50 transakcji gotówkowych oraz bankowych dodano aplikację "Umiejętności" w telefonie, w której możemy sprawdzić aktualne poziomy prac w telefonie pojawiła się pozycja z ustawieniami - możemy tam włączyć/wyłączyć voice chat lokalny i tekstowy chat globalny, zmienić wielkość serwerowego GUI lub wyciszyć dźwięki telefonu przy mini mapie wyświetlana jest nazwa pojazdu, którego aktualnie używamy przy mini mapie wyświetlana jest ilość nieprzeczytanych wiadomości SMS Dodatkowe zmiany i poprawki: zmodyfikowano system usuwania nieużywanych pojazdów - od teraz po 24 godzinach pojazd zostaje oznaczony do odholowania przez holowniki, jeśli nie zostanie odholowany to po kolejnych 24 godzinach będzie przeniesiony automatycznie na parking miejski pojazdy z giełdy będą usuwane automatycznie po 48 godzinach zamiast 24 zaktualizowano system pojazdów prac Flber i Pizzaboy poziom 2 - po przerwaniu pracy zostają oznaczone do odholowania przez holowniki zamiast od razu znikać system wykrywający zbugowane pojazdy nie blokuje już aut z pracy "Sprowadzanie Pojazdów" poprawka synchronizacji pogody w sklepie GSM podczas przedłużania nieaktywnych numerów nie musimy już opłacać zaległych dni wiadomości sms odświeżają się od teraz nawet gdy masz telefon w kieszeni w pracy Kuriera zostały zwiększone zarobki, dodatkowo pracę wykonujemy innym pojazdem z większym limitem prędkości podjazd do napełniania pojazdu konwojenta został przebudowany aby zmniejszyć ryzyko zablokowania się i ułatwić poruszanie się asortyment kolorów w lakierni uległ zmianie lokalizacja gracza obok mini mapy wyświetlana jest od teraz także gdy jesteśmy poza pojazdem Czy to zmiany na które czekaliście? Zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoją opinią na temat najnowszych zmian
 25. Z przyjemnością informuję, że zebraliśmy już potrzebną kwotę i skrypt został zakupiony . Jeśli ktoś zechciałby nas wesprzeć to kanał płatności pozostanie otwarty jeszcze przez jakiś czas a wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na reklamę serwera. Bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie i do zobaczenia na serwerze!
×