Jump to content

Wykryto AdBlocka!
Prosimy o dodanie naszej strony do wyjątków Twojego programu blokującego reklamy.

Bannery na stronie nie są inwazyjne, a ich wyświetlanie pomaga nam utrzymać serwery.

Dziękujemy!

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/08/19 in all areas

 1. 6 points
  :v "c'mon do something..."
 2. 2 points
 3. 1 point
 4. 1 point
  Stare jak swiat ale poleam przeczytać xDDD
 5. 1 point
  👀Serwer jest git i nie omieszkam i w tym miesiącu wesprzeć was👀
 6. 1 point
  Kolejna aktualizacja! Jedną z większych nowości jest możliwość zasugerowania zmian w liście pojazdów. Opcję tą uruchamia się będąc w podglądzie pojazdu, który chcemy edytować. Po wypełnieniu formularza musi on zostać zaakceptowany przez administratora, dopiero wtedy zmiany będą widoczne dla wszystkich. Zostało wprowadzone także kilka pomniejszych pierdół. Mini changelog: - Dodano możliwość przypisania pojazdów do danych kategorii - Dodano informacje o napędzie pojazdu. - Dodano informacje rodzaju silnika (Diesel/Benzyna). - Dodano możliwość zasugerowania zmian w podstawowych informacjach o pojeździe (na tą chwile silniki nie są obsługiwane). Standardowo zapraszam do testowania oraz zgłaszania błędów oraz propozycji. Pozdrawiam!
 7. 1 point
 8. 1 point
 9. 1 point
  Changelog 03-09-2019 dodano skup pojazdów w Harmony dodano nowe pojazdy dla funkcjonariuszy LSPD dodano NPC w miejscach użyteczności publicznej jak np. urząd, sklepy i ośrodki egzaminacyjne dodano wyświetlanie nazw NPC nad ich głowami dodano egzaminatorów w testach na kategorie A, B i C animacje od teraz wyłączają się automatycznie gdy wsiądziemy do pojazdu poprawiono problem powodujący samoczynne wyrzucanie pasażerów z pojazdów w niektórych sytuacjach poprawiono synchronizację stacji radiowych w pojazdach poprawiono synchronizację NPC w pracy FLber poprawiono pozycję wyświetlania nicków graczy dodano możliwość zmiany sygnału dźwiękowego syren LSPD dodano synchronizację syren LSPD dodano niestandardowe syreny świetlne LSPD poprawiono usuwanie broni po zakończeniu służby LSPD ktoś to w ogóle czyta? poprawiono wyświetlanie części tuningowych na giełdzie poprawiono oznaczanie graczy na czacie, system nie wykrywa już oznaczenia z niepełnym ID gracza
 10. 1 point
 11. 1 point
  Nawet w newsie jest napisane "pojazdy ekskluzywne i ekstremalnie drogie", to ma być pula pojazdów dla serwerowej elity, która gra bo chce i lubi, a stażu ma dużo więcej niż przeciętny gracz. To że Was nie stać nie oznacza, że innych też nie (dalej są gracze mający ponad milion). Niektórzy poświęcają na grę wiele godzin dziennie i zbieranie kolejnych aut w podobnych przedziałach cenowych zwyczajnie nie jest już atrakcją. Zwróćcie uwagę na panel, od wprowadzenia rotacji wydane jest już ponad 10 milionów i jeździ już sporo aut z tego właśnie salonu (np. aż 7 sztuk T20) więc chyba nie wszyscy myślą w ten sposób. Narzekają ludzie nie mający takich funduszy, Ci którzy dokonali zakupów z tego co wiem są zadowoleni Co do zmniejszania zarobków w sadzie, to było zapowiadane od dawna i wręcz logiczne, że coś z tym zrobimy skoro praca na niższym poziomie mocno przebija zarobkami pracę wymagającą nie tylko wyższego poziomu ale i drogiej licencji.
 12. 1 point
 13. 1 point
  Czas na spisek, (Temat będzie edytowany w celu aktualizacji listy pojazdów przeze mnie oraz graczy: WirluS, Arrow, Jakub2003200, JoeJamesVernitch, Kordi66, Payro, LanceVersc Są to osoby, które coś dodały do listy :)Z waszą pomocą będzie możliwe wykonanie tej listy.Jeśli posiadacie jakiś pojazd, który jeszcze nie znajduje się na liście albo jest bez danych, możecie go tutaj podać, a ja uzupełnię lukę.Listę robimy Alfabetycznie. Turbo 10 km/h do Vmaxu Chip Tuning 3 MAX 6 km/h do Vmaxu Intercooler 9 km/h do Vmaxu Filtr powietrza 3 km/h do Vmaxu Skrzynia biegów 9 km/h do Vmaxu Link do listy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mnuEEDiXHlLMA6nipwhYItEiAA5ufjnqyq2z9vKmiTA/edit#gid=0
 14. 1 point
  Powodzenia :3
 15. 1 point
  Witam serdecznie, chciałby pokazać wam jak szybko i bez problemowo przypisać obojętnie jakie klawisze z klawiatury, myszki pod wszystkie typy padów: Xbox DualShock Nintedo Dzięki tej aplikacji, możecie ustawić sobie np, "ALT" na padzie + Myszkę i odpalanie pojazdów na padzie już macie, też można przypisać mówienie "X" pod pada, albo akceptowanie wszystkiego klawiszem "Z" Zaoszczędzicie czas i problemy przez chwytanie myszki lub klawiatury. Poniżej link do reWASD: reWASD oficjalna strona Aktualizacja: 09/05/2019 Znalazłem inny program ((antimicro) darmowy program) alternatywa dla ReWASD jeżeli po trialu nie macie zamiaru kupować licencji, tutaj inny program do mapowania kontrolerów.(jeżeli program nie będzie działał kliknij na dole w belce aby uruchomić jako administrator) AntiMicro GitHub Pozdrawiam wszystkich i oczywiście życzę miłej gry, jeżeli ci się spodobało zostaw "Like" !
 16. 1 point
  Fajny poradnik, ale o ile się nie mylę jest jeszcze komenda /handel
 17. 0 points
 • Nasz Partner

 • Recent Status Updates

 • Member Statistics

  • Total Members
   11062
  • Most Online
   1955

  Newest Member
  edek
  Joined
 • Forum Statistics

  • Total Topics
   2023
  • Total Posts
   13720
×
×
 • Create New...