Jump to content

Wykryto AdBlocka!
Prosimy o dodanie naszej strony do wyjątków Twojego programu blokującego reklamy.

Bannery na stronie nie są inwazyjne, a ich wyświetlanie pomaga nam utrzymać serwery.

Dziękujemy!

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 08/02/20 in all areas

 1. 19 points
  Takie szmieszkowanie co do wczoraj radecky.mp4
 2. 2 points
  Witajcie, w dniu dzisiejszym na serwer wprowadzona zostaje możliwość zakupu prywatnych łodzi. Nadadzą się nie tylko dla fanatyków wodnego szaleństwa, ale także dla rybaków. Transport wodny Większość łodzi do prowadzania wymaga uprawnień kategorii B, wyjątkiem są Seashark’i, które wymagają prawa jazdy kat.A . Warto zaznaczyć, że każdy z nowych modeli wyposażony jest w bagażnik, który ułatwi przechowywanie złowionych ryb lub innych przedmiotów codziennego użytku. Nowy typ pojazdów możecie nabyć w trzech nowych lokalizacjach: salon - znajdziecie tu między innymi nowy jacht czy motorówki komis - używane łodzie po niższych cenach giełda - różnego rodzaju statki wodne z rynku wtórnego Mechanika wodna otrzymała także odpowiednik parkingu miejskiego, w którym możemy przechowywać swoje łodzie. Została ona dodatkowo rozbudowana o opcję serwisu naszego pojazdu (naprawa, tankowanie i mycie). Aktualnie na mapie znajdziecie dwa punkty tego typu. Autostackowanie przedmiotów w ekwipunku Od dziś w ustawieniach telefonu możemy włączyć sobie opcję automatycznego stackowania przedmiotów, które trafiają do naszego ekwipunku. Pozwoli to zachować większy porządek i zaoszczędzić czas na ręcznym sortowaniu zawartości plecaka. Pozostałe zmiany: w pracy nurka ponownie możemy liczyć na trafienie FLBoxów poprawiono błąd w parkingu miejskim, który uniemożliwiał wyciągnięcie ostatniego pojazdu z limitu wyłączono dostępność niedziałającej części tuningowej Obniżenie zawieszenie w pojeździe Mamba poprawiono problem z wariantami pojazdu Hotknife Klasycznie zachęcamy do komentowania i do zobaczenia na serwerze!
 3. 1 point
 4. 1 point
  Odpowiem ci w tempie ekspresowym na twoją skargę: -Obowiązuje zakaz składania skarg za nadane kary Aaa i jeszcze przepraszam też nie dostaniesz
 5. 1 point
  @Proklin sprawdź prywatne wiadomości, napisałem Ci coś.
 6. 1 point
  Hej! Dziś przedstawię wam dwa fajne sposoby na uzyskanie przecudownej grafiki na Ragemp! 1. Sposób dla posiadaczy kart nvidia oraz programu geforce experience. Przechodzimy do programu Geforce Experience i włączamy Nakładkę w grze. Odpalamy GTA V po czym klikamy alt+z, klikamy filtr gry. Następnie klikamy "1" w filtrze gry i ustawiamy wszystko tak jak jest pokazane na ekranie. Aby wyłączyć klikamy "Wył." Ogólnie polecam ten sposób tylko pod zdjęcia gdyż ciągłe granie na tym jest troszkę męczące. Tak się prezentuje efekt końcowy: 2. RESHADE Link do pobrania Reshade: https://drive.google.com/file/d/10-kKPBOmexY_JU1sCfr6z9rMFHKhZPi4/view?usp=sharing Zapewniam, że nie posiada on wirusa, nie dam rady nigdzie go przeskanować bo waży ponad 2GB, jeśli ktoś ma jakąś stronkę chętnie dodam potem link do przeskanowania. Następnie go rozpakowujemy i wchodzimy do folderu "redux", przerzucamy wszystkie pliczki z folderu "redux" do folderu naszą grą Następnie uruchamiamy Reshade, klikamy przycisk, następnie browse, przechodzimy do folderu z GTA V i wybieramy GTAVLauncher, Po wybraniu otworzy nam się okno, wybieramy Direct 3D 10/11/12, klikamy przycisk i podczas instalacji zaznaczamy wszystkie kwadraciki. Po instalacji wyłączamy i odpalamy RageMp Następnie po włączeniu gry klikamy przycisk HOME, klikamy skip tutorial i z listy wybieramy POV.ini, powinniśmy mieć zaznaczone kilka opcji: Jeżeli wam coś się nie uda nie odpowiadam za szkody ale macie tutaj backup plików gry. Link: https://drive.google.com/file/d/1EKWF0DcH2Y-PvAUVRhY4XcDDR4SswYbu/view?usp=sharing GOTOWE a o to efekty: 3. REDUX Działa tylko na STEAMOWEJ WERSJI GRY Link do pobrania: https://drive.google.com/file/d/12ID-uotGWOXLyoKDc2X5dfq2T-Rnkdmv/view?usp=sharing Do tego: http://www.dev-c.com/gtav/scripthookv/ Pobieramy owe pliki, kopiujemy wszystkie pliki z folderu do folderu z GTA V. Gotowe odpalamy RageMP i cieszymy się Redux'em Efekty: UWAGA! Jedyny problem z REDUXEM jest taki iż podczas jechania autem pojawia się na nim MOTION BLUR, spróbuję to naprawić.
 7. 1 point
  A tak bardzo chciałem ją odwiedzić
 8. 1 point
  Witajcie! Po kilku miesiącach działania serwera i opłacania go przez ekipę z własnej kieszeni, nadszedł w końcu ten czas, w którym otwieramy dla Was możliwość wsparcia finansowego. Jak pewnie sami widzicie forum aktualnie uruchomione jest na skrypcie MyBB i sprawia wiele problemów, zaczynając od zarządzania uprawnieniami, a kończąc na nie wysyłających się mailach ze zmianą hasła itp. Aby zażegnać te problemy a jednocześnie zrobić coś, co i tak prędzej czy później nas czeka uznaliśmy, że warto już teraz zmienić platformę forum na Invision Community a czas, który byłby poświęcony na naprawienie MyBB przeznaczyć na integrację nowego forum z bazą serwera. Nowe oprogramowanie pozwoli nam na lepszą personalizację forum, zwiększy bezpieczeństwo a przede wszystkim poprawi stabilność naszej strony. Nie jest niestety tak kolorowo i aby tego dokonać musimy wykupić licencję, która kosztuje dokładnie $200 co przy aktualnym kursie dolara daje nam około 760zł. Ponieważ serwer nie generuje zysków (np. dodane niedawno reklamy w listopadzie zarobiły jedynie 59,94 zł, co nie jest nawet połową miesięcznych kosztów) nie jesteśmy w stanie zdobyć dodatkowych funduszy bez nadwyrężania własnych portfeli. Wiemy, że wielu z Was proponowało wprowadzenie na serwerze usług premium, które prawdopodobnie rozwiązałyby ten problem, jednak serwer robimy hobbystycznie i dopóki będziemy w stanie utrzymywać go bez takich dodatków wolimy nie mieszać w to tematu pieniędzy i wierzymy, że to bardziej zaleta niż wada . Jeśli chcecie nas wesprzeć możecie to zrobić za pomocą tego linka: https://www.paypal.me/fivelife a przekazywana kwota jest dowolna. Dodatkowo aby jakoś wyróżnić naszych donatorów, każda osoba, która wpłaci powyżej 20zł i poinformuje o tym fakcie kogoś z administracji w wiadomości prywatnej otrzyma: -złoty nick i rangę Donator na serwerze, forum i discordzie -dostęp do specjalnego kanału na discordzie, w którym będziecie mogli dowiedzieć się wcześniej o wszelkich nowościach, które pojawią się na serwerze a także wziąć udział w testach przed ich wprowadzeniem -10 skrzynek Donatora (za każde pełne 20zł) zawierających różne maski, których nie dało się wcześniej zdobyć. Zapraszamy wszystkich do podzielenia się swoją opinią odnośnie pomysłu na zmianę skryptu forum, a wszystkim donatorom serdecznie dziękujemy!
 • Nasz Partner

 • Recent Status Updates

 • Member Statistics

  • Total Members
   15642
  • Most Online
   1955

  Newest Member
  Spider_PL
  Joined
 • Forum Statistics

  • Total Topics
   3772
  • Total Posts
   25524
×
×
 • Create New...