Jump to content

Wykryto AdBlocka!
Prosimy o dodanie naszej strony do wyjątków Twojego programu blokującego reklamy.

Bannery na stronie nie są inwazyjne, a ich wyświetlanie pomaga nam utrzymać serwery.

Dziękujemy!

Proklin

Przyczyń się do rozwoju serwera!

Recommended Posts

donate.png

 

Witajcie!

 

Po kilku miesiącach działania serwera i opłacania go przez ekipę z własnej kieszeni, nadszedł w końcu ten czas, w którym otwieramy dla Was możliwość wsparcia finansowego.

Jak pewnie sami widzicie forum aktualnie uruchomione jest na skrypcie MyBB i sprawia wiele problemów, zaczynając od zarządzania uprawnieniami, a kończąc na nie wysyłających się mailach ze zmianą hasła itp.

Aby zażegnać te problemy a jednocześnie zrobić coś, co i tak prędzej czy później nas czeka uznaliśmy, że warto już teraz zmienić platformę forum na Invision Community a czas, który byłby poświęcony na naprawienie MyBB przeznaczyć na integrację nowego forum z bazą serwera. Nowe oprogramowanie pozwoli nam na lepszą personalizację forum, zwiększy bezpieczeństwo a przede wszystkim poprawi stabilność naszej strony.

 

ic.png

 

Nie jest niestety tak kolorowo i aby tego dokonać musimy wykupić licencję, która kosztuje dokładnie $200 co przy aktualnym kursie dolara daje nam około 760zł

Ponieważ serwer nie generuje zysków (np. dodane niedawno reklamy w listopadzie zarobiły jedynie 59,94 zł, co nie jest nawet połową miesięcznych kosztów) nie jesteśmy w stanie zdobyć dodatkowych funduszy bez nadwyrężania własnych portfeli. 

Wiemy, że wielu z Was proponowało wprowadzenie na serwerze usług premium, które prawdopodobnie rozwiązałyby ten problem, jednak serwer robimy hobbystycznie i dopóki będziemy w stanie utrzymywać go bez takich dodatków wolimy nie mieszać w to tematu pieniędzy i wierzymy, że to bardziej zaleta niż wada :).

 

Jeśli chcecie nas wesprzeć możecie to zrobić za pomocą tego linka: https://www.paypal.me/fivelife a przekazywana kwota jest dowolna.

 

Dodatkowo aby jakoś wyróżnić naszych donatorów, każda osoba, która wpłaci powyżej 20zł i poinformuje o tym fakcie kogoś z administracji w wiadomości prywatnej otrzyma:

-złoty nick i rangę Donator na serwerze, forum i discordzie

-dostęp do specjalnego kanału na discordzie, w którym będziecie mogli dowiedzieć się wcześniej o wszelkich nowościach, które pojawią się na serwerze a także wziąć udział w testach przed ich wprowadzeniem

-10 skrzynek Donatora (za każde pełne 20zł) zawierających różne maski, których nie dało się wcześniej zdobyć.

 

Zapraszamy wszystkich do podzielenia się swoją opinią odnośnie pomysłu na zmianę skryptu forum, a wszystkim donatorom serdecznie dziękujemy!

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze kilka dobrych ludzi wplaci i mamy duzo z tej kwoty :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednak założyłem PayPala. Musiałem coś kupić innego, gdzieś indziej.

 

Ode mnie również 25 zł.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z przyjemnością informuję, że zebraliśmy już potrzebną kwotę i skrypt został zakupiony :).

 

Jeśli ktoś zechciałby nas wesprzeć to kanał płatności pozostanie otwarty jeszcze przez jakiś czas a wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na reklamę serwera.

 

Bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie i do zobaczenia na serwerze! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Olvad

25zł Wysłane :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

21,33 ZŁ przelane 

vbR1TM5.png

Edited by Danboss
Wrzucone na imgura, aby nie marnować załączników :)
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...