Skocz do zawartości

Wykryto AdBlocka!
Prosimy o dodanie naszej strony do wyjątków Twojego programu blokującego reklamy.

Bannery na stronie nie są inwazyjne, a ich wyświetlanie pomaga nam utrzymać serwery.

Dziękujemy!

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Super Urodziny! Powodzenia i widzimy się na torze
 3. No to świętujemy roczek na całego!Życzę powodzenia w jeździe bokiem.
 4. Event Urodzinowy FiveLife wystartował. Powodzenia na torze! :)

 5. Witajcie! Z okazji pierwszych urodzin serwera*, które obchodzimy 19 stycznia, na cały tydzień (19.01.2019 12:00 - 27.01.2019 23:59) uruchamiamy dla Was całą masę atrakcji i dodatków! Zapraszamy wszystkich do zabawy! *pierwszy start odbył się na platformie GTMP 19.01.2018, a aktualna wersja serwera została uruchomiona po przerwie jako kontynuacja. Na serwerze pojawił się tor do driftu, na którym każdy, zupełnie za darmo, może otrzymać odpowiednio stuningowany pojazd i jeździć po specjalnie przygotowanej trasie. Gracze z największą ilością punktów wygrają 20 000$, 15 000$ i 10 000$! Uwaga! Czas przejazdu nie może być dłuższy niż 4 minuty! Dodatkowo każdy z graczy zdobywa nagrody pieniężne za osiągnięcie trzech progów punktów**: -5 000PKT - 1 000$ -10 000PKT - 3 000$ -15 000PKT - 5 000$ Skrzynki Pracując gracze mają szansę na zdobycie Skrzynek Urodzinowych, znajdziecie w nich unikalne maski niedostępne wcześniej. Lucky Hour Codziennie między godziną 19:30 a 20:30 uruchamia się Happy Hour, jest to 100% premia na wszystkie prace dorywcze a także 2x większa szansa na otrzymanie skrzynek. Premie Od dziś do końca weekendu uruchamiamy urodzinowe premie 100% na wszystkie prace dorywcze! Dodatkowo od poniedziałku do niedzieli każdego dnia jedna z prac dorywczych będzie miała premię przynajmniej 50%. Jak świętować to na całego **Zasady naliczania punktów na torze do driftu: -ilość zdobywanych punktów uzależniona jest od prędkości i kąta ślizgu, dodatkowo wpływ ma aktualnie nabite combo -pasek combo ładuje się tylko podczas driftu w jedną stronę, więc trzeba umiejętnie dobrać trasę poślizgu aby nabić jak największy mnożnik -gdy combo jest gotowe należy zmienić kierunek driftu aby aktywować mnożnik -limit combo to 20 Jak Wam się podoba świętowanie urodzin z FiveLife? Zapraszamy do komentowania.
 6. Dzisiaj
 7. Wczoraj
 8. Te statusy coś mało aktywne są :v

  1. DragonuS

   DragonuS

   Z czasem będzie większa aktywność 😆

 9. Gość

  Przyczyń się do rozwoju serwera!

  25zł Wysłane
 10. Co daje ranga Donatori jak ja można zdobyć? :)

  1. DragonuS

   DragonuS

   Witaj! polecam Temat: 

    

 11. Ostatni tydzień
 12. Ktoś może chętny jutro na jakąś sesyjkę żebym coś na tło miał? :D

 13. Proklin

  problem z logowaniem

  A masz wszystkie zalecane przez nas programy stąd?
 14. rekos1909

  problem z logowaniem

  no właśnie nie chce przejść
 15. Dużo nowych aut więc jest na co zarabiać
 16. Proklin

  problem z logowaniem

  Serwer jest otwarty. Zaloguj się używając tych samych danych co na forum, powinno przejść.
 17. witam pobrałem Rage, zainstalowałem wszystko jak trzeba, podałem dobrą ścieżkę do folderu z grą i wszystko szło gładko aż do momentu logowania problem jest taki że serwer nie chce przepuścić dalej, podaje dobry login i hasło klikam loguj i po 2 sekundach pokazuje się jeszcze raz okno logowania próbowałem już sprawdzać przez reset gry a nawet całego komputera i problem dalej się pojawia co ciekawe za każdym razem pokazuje że została odjęta suma pieniędzy jak widać na załączonym obrazku mogłby ktoś wyjaśnić o co chodzi? czy serwer zamknięty czy ja mam jakiś problem?
 18. no i można pograć po pracy :classic_happy:

 19. DragonuS

  Już jest! Nowe forum

  Nowe forum jest świetne, o wiele lepsze od poprzedniego.
 20. Ciekawe ile w przyszłości będzie kosztować wykupienie największych luksusowych posiadłości.
 21. Changelog 14-01-2019 ghost mode na pizzaboyu działa teraz także po zejściu z pojazdu dodano ramkę informacyjną o aktualnie wykonywanej pracy, zawiera ona takie informacje jak czas pracy, obowiązującą premię czy suma zarobionych pieniądzy dodano system zwiększania zarobków wraz ze wzrostem posiadanego przez postać poziomu umiejętności danej pracy. Od teraz za pierwsze 3 poziomy ponad wymagany w pracy otrzymujemy po 3% premii do zarobków dodano bonusową nagrodę za ciągłość wykonywania zadań dziennych, za każdy dzień ciągłości otrzymujemy dodatkowe 50$ przy wypłacie nagrody (limit wynosi 30 dni).
 22. Czekamy na kolejne update'y :D

   

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. DragonuS
  3. KrisS.

   KrisS.

   Czekamy na nowe pracki :D 

  4. DDdudekPL

   DDdudekPL

   Ja czekam na biznesy, urozmaicą rozgrywkę znacząco ale do nich pewnie daleka droga :D

 23. No i kozak, ściągam gta z powrotem hah
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×