Jump to content

Wykryto AdBlocka!
Prosimy o dodanie naszej strony do wyjątków Twojego programu blokującego reklamy.

Bannery na stronie nie są inwazyjne, a ich wyświetlanie pomaga nam utrzymać serwery.

Dziękujemy!

Club Directory

All Clubs

 • Open Club  ·  11 members  ·  Last active

  Klub prawdziwych fanów kolorów RGB. Jeżeli jesteś zainteresowany zlotami pojazdów, wyścigami i fajnymi akcjami to nawet nie zastanawiaj się nad dołączeniem ;)

 • Open Club  ·  36 members  ·  Last active

  Gruba czekająca na pojawienie się licytacji aut graczy, którzy maja perm bana.

 • Closed Club  ·  52 members  ·  Last active

  Spółdzielnia Somsiedzka - Klub prawdziwych somsiadów, nie jakiś mend społecznych, zrzeszający tylko prawdziwych Polaków jeżdżących Passatami i innymi cudami motoryzacji pochodzących z grupy VAG bądź też składanych za komuny ideałów pochodzących z polskich fabryk FSO. Zasada jest jedna: Przyjaciół trzymaj blisko, ale somsiada złodzieja jeszcze bliżej hehe ;)

 • Public Club  ·  Last active

  Dostałeś muta za głupie ostrzeżenie na serwerze za napisanie na czacie globalnym o sprzedaży karty na czerwone felgi albo zabrakło ci WeezCoinów? Tutaj znajdziesz swoje miejsce gdzie możesz za darmo umieścić swoje ogłoszenie o kupnie/Wymianie/Sprzedaży. Klub jest Publiczny. Zapraszamy
 • Open Club  ·  13 members  ·  Last active

  Miłośnicy motoryzacji którzy organizują mniej lub bardziej legalne zloty pojazdów oraz wyścigi na 1/4 mili. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

 • Open Club  ·  4 members  ·  Last active

  Jest to zbiór wszystkich bombli viniego zapraszam ludzi bez mutacji!

 • Closed Club  ·  5 members  ·  Last active

  This club hasn't provided a description.

 • Closed Club  ·  10 members  ·  Last active

  "Cosa Nostra - często nazywana była zorganizowanym państwem podziemnym, a to ze względu na rozbudowaną strukturę. Działalność Cosa Nostry obejmuje wszelkie możliwe struktury społeczno-handlowe. Sprawuje ona kontrolę nad nielegalnym hazardem, prostytucją oraz „przemysłem” narkotykowym a także haracze które są na porządku dziennym organizacji. Powiązania z legalnie działającymi przedsiębiorstwami pozwalają organizacji na pranie brudnych pieniędzy. Pierwszą, a zarazem najważniejszą z zasad Mafii jest Omerta. Omerta polega na kategorycznym zakazie współpracy z władzami państwowymi oraz korzystania z ich usług, nawet w przypadku, gdy jest się ofiarą przestępstwa. Mafiosi pomagają sobie nawzajem, bez zadawania zbędnych pytań. Liczy się solidarność. W przypadku ataku ze strony konkurencji, nie istnieje przebaczenie. Zasada jest prosta: "Każdy atak na jednego członka rodziny, jest atakiem na całą rodzinę." Jest taki zwyczaj, że Mafiosi się poznają dopiero po tym, jak ktoś ich sobie przedstawił. Jest to pewna forma przestrzegania tajemnicy mafijnej. Nie zawsze wiadomo, czy osoba stojąca naprzeciwko należy do Rodziny. Najważniejszy jest szacunek i honor. Mafioso musi szanować zarówno siebie, jak i pozostałych członków Rodziny. Osoba spoza Mafii, która obrazi Mafiosa, zostaje zlikwidowana."

 • Closed Club  ·  4 members  ·  Last active

  This club hasn't provided a description.

 • Closed Club  ·  57 members  ·  Last active

  Ekskluzywny klub dla Donatorów

 • Closed Club  ·  2 members  ·  Last active

  This club hasn't provided a description.

 • Open Club  ·  52 members  ·  Last active

  Grupa wsparcia dla oczekujących na nową rotacje

 • Closed Club  ·  10 members  ·  Last active

  morenka team największa ekipa na serwerze FiveLife.pl

×
×
 • Create New...